sobota, 23 lutego 2013

Praca w branży gier - Tester gier komputerowych - Piaseczno - Partner

Wiem, że praca jako tester gier zawsze intryguje młode umysły (a co też zawsze podkreślam: nie jest to łatwa praca ;) ) dlatego choć mało szczegółowe, to jednak postanowiłem opublikować poniższe ogłoszenie. Jeżeli jakiś student o tej pracy marzy, skorzysta i będzie miał z tego profity, będę miało przeświadczenie, że było warto. No to, powodzenia!

Firma: Partner
Stanowisko: Tester gier komputerowych
Miasto: Piaseczno
Link do ogłoszenia: Tester gier komputerowych
Data publikacji ogłoszenia: na dzień 23.02.2013 pozostało 12 dni do końca rekrutacji
Treść ogłoszenia:

Opis stanowiska:
Testowanie sprawności obrazu, dźwięku czy też grywalności premier na rynku gier komputerowych.
Wymagania:
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
- znajomości środowiska gier komputerowych
- studentów/uczniów TYLKO zaocznych
Oferujemy:
- umowę zlecenie
- pracę od pon. do pt. na 1zm. (8-16,9-17)
- pracę w renomowanym firmie
- pracę z nowościami filmowymi
- pracę od zaraz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz