piątek, 29 listopada 2013

Artykuł informacyjny - FIFA 14

FIFA 14 to najpopularniejsza z gier sportowych o tematyce piłkarskiej. Stworzona w tym roku wersja jest już dwudziestą pierwszą częścią serii FIFA wydanej przez studio EA Sports. Jeśli zatem mamy chęć poharatać w gałę a nie koniecznie wychodzić przy tym z domu to FIFA 14 będzie idealnym rozwiązaniem.


Najnowsza FIFA 14 (w wersji na PC) choć nie posiada nowego silnika graficznego, zachwyca świetnymi animacjami i polepszoną fizyką piłkarzy oraz zwiększonym realizmem. Nowością graficzną jest odświeżony interfejs, dodatkowo wzbogacony o kilka użytecznych opcji. Całość układa się w bardzo atrakcyjny wizualnie produkt, w którym na pewno odnajdą się także starsi fani serii FIFA.

Sama rozgrywka to teraz nie tylko szybkie akcje lecz bardziej precyzyjne podania i gra pozycyjna. Piłkarze lepiej panują nad futbolówką a nasza obrona jest jeszcze bardziej podatna na piłkarskie klopsy. Musimy mieć oczy dookoła głowy i dyktować samemu tempo gry, choć widać duży progres przy AI piłkarzy, gdyż zaciera się wrażenie grania z komputerem, jeszcze bardziej zwiększając atrakcyjność gry.

Ciekawą opcją jest tryb rozgrywki „Ultimate Team” łączący symulację gry w piłkę nożną wraz z najlepszymi elementami tworzenia swojego wymyślonego zespołu. Otwierają się przed nami wręcz niekończące się możliwości budowania ulubionych drużyn i rywalizowania nimi ze znajomymi czy to 
z  podwórka czy to z odległego zakątka świata.

Polskich graczy ucieszy rodzimy komentarz, znanej już pary komentatorów sportowych: Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza, którzy od 2006 roku goszczą w naszych domach wraz z kolejnymi wydaniami FIFY. W tej edycji FIFA 14 dodano jeszcze kilka nowych okrzyków komentatorów podług poprzedniej edycji. Wygrajmy Polakami mistrzostwa Europy a usłyszymy miłą niespodziankę!

Świetną wiadomością jest również powrót naszej piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy do FIFA 14 wraz z pełnymi licencjami klubowymi, co wyróżnia znacząco tegoroczne wydanie i mimo mocnej konkurencji, FIFA 14 to wciąż lider na rynku piłkarskich gier.

(Tekst powstał dla celów informacyjnych przez autora zewnętrznego)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz