Pokazywanie postów oznaczonych etykietą moralność. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą moralność. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 13 stycznia 2015

Wydarzenie - Pog(R)adajmy: styczeń 2015! - Spotkanie dla Graczy i pracowników branży gier - Kraków, Warszawa, Katowice, Bydgoszcz, Łódź, Poznań, Radom, Lublin, Wrocław, Szczecin

Już jutro w 10 miastach Polski (wyjątkowo oprócz Olsztyna) odbędzie się pierwsze w tym roku Pog(R)adajmy! Mogę już przedstawić temat spotkania, a jest nim: "Moje CYBER EGO, czyli czy zabijać przechodniów w GTA?". Miasta Kraków i Katowice będą obchodziły swoją pierwszą rocznicę spotkań! Powinno być intensywnie.