Już jutro w 10 miastach Polski (wyjątkowo oprócz Olsztyna) odbędzie się pierwsze w tym roku Pog(R)adajmy! Mogę już przedstawić temat spotkania, a jest nim: "Moje CYBER EGO, czyli czy zabijać przechodniów w GTA?". Miasta Kraków i Katowice będą obchodziły swoją pierwszą rocznicę spotkań! Powinno być intensywnie.
adajmy.png)