piątek, 20 kwietnia 2012

Praca w branży gier - Programista C++ - Wrocław - Plata Games/XipoGames

Kolejne ogłoszenie o pracę w branży gier. Tym razem bardziej "tradycyjnie", poszukiwany jest programista C++. Marzysz o tworzeniu gier na DS'a lub 3DS'a? Jeżeli jesteś programistą i spełniasz przedstawione wymagania, ta praca może być dla Ciebie.

Firma: Plata Games, XipoGames
Stanowisko: Programista C++
Miasto: Wrocław
Link do ogłoszenia:
Data publikacji ogłoszenia: 16 kwietnia 2012
Treść ogłoszenia:

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2012
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża:
Praca IT - Programowanie / Analizy

Opis stanowiska pracy

Plata Games sp. z o.o. i XipoGames Sp. z o.o. - doświadczony producent gier casual na platformy PC, Mac, Nintendo, Sony, XBox poszukuje osób na stanowisko Programista C++.

OBOWIĄZKI:
programowanie w C++ na enginie portującym gry na konsole mobilne, szczególnie Nintendo DS i 3DS

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń przy produkcji gier;
- pracę w profesjonalnym, młodym, kreatywnym zespole;
- rozwój przy realizacji topowych produkcji sprzedawanych na całym świecie.
Wymagania

WYMAGANIA:
- biegła znajomość C / C++;
- dobra znajomość projektowania obiektowego;
- dobra znajomość języka angielskiego – czytanie dokumentacji;
- zaangażowanie w projekt;
- kreatywność;
- umiejętność pracy w zespole.

MILE WIDZIANE:
- doświadczenie w programowaniu gier;
- znajomość OpenGL / DirectX.
ZastosujLiczba zgłoszonych kandydatur: 7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz