wtorek, 20 listopada 2012

Praca w branży gier - Tester gier - Kraków - Teyon

Marzyłeś aby zostać testerem gier? :) Jeżeli mieszkasz w Krakowie lub okolicach, kolejna furtka do świata branży gier konsolowych/komputerowych, stoi otworem.

Nadawca: Teyon
Stanowisko: Tester Gier
Lokalizacja: Kraków
Link do ogłoszenia: TESTER GIER
Data publikacji ogłoszenia: 15.11.2012 r.
Fragment ogłoszenia:
Firma Teyon to producent i wydawca gier komputerowych o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy autoryzowanym developerem na wszystkie najważniejsze platformy: Playstation 3, Xbox 360, Nintendo 3DS, Nintendo DS/DSi, Wii, Sony PSP, PS Vita. Tworzymy także na platformy: PC, Macintosh, iPhone/iPad oraz Android.

W związku z powiększaniem zespołu, poszukujemy osób na stanowisko: Tester gier

Zakres obowiązków:

Testowanie grywalności poziomów
Balansowanie poziomu trudności
Wyłapywanie i raportowanie błędów

Oczekujemy:

Dobrej znajomości współczesnych gier (nie tylko militarnych FPP)
Generalnego zainteresowania grami oraz rynkiem gier komputerowych(...)

Polecam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz