wtorek, 26 listopada 2013

Wydarzenie - Panel dyskusyjny: Gram, bo lubię czy gram, bo coś mi to daje? - Poznań

W najbliższy piątek w Poznaniu, w barze dla Graczy Long Play, odbędzie się pierwszy panel dyskusyjny prowadzony przez redaktorów Pad Portal. Tematem spotkania będzie "Antropologia i historyka opowieść o ekonomii dóbr symbolicznych, o tym dlaczego coś nas bawi, o tym co i jak nas do czegoś motywuje". Bardzo fajna inicjatywa i z tego co dowiedziałem się u źródła, będzie to pierwszy z cyklu paneli poruszających tematykę gier. Każdy Gracz, który jest zainteresowany grami również pod kątem nauki, myślę że powinien skorzystać z udziału w tego typu wydarzeniu.


Informacja oficjalna:
"Zapraszamy na pierwszy z cyklu paneli dyskusyjnych organizowanych przez redakcję serwisu konsolowego Pad Portal, które odbywać się będą raz w miesiącu. Poza wystąpieniami redakcji pojawiać się będą goście bezpośrednio związani z branżą konsolową, ale nie tylko.

Temat pierwszego panelu: Antropologia i historyka opowieść o ekonomii dóbr symbolicznych, o tym dlaczego coś nas bawi, o tym co i jak nas do czegoś motywuje. Dwójka graczy hobbystów i growych dziennikarzy spróbuje zastanowić się czy z perspektywy nauk społecznych można jakoś "inaczej" ująć temat grania w gry wideo. Gram, bo lubię czy gram, bo coś mi to daje? Oto jest pytanie.

Panel poprowadzą Przemysław Jankowski oraz Tomasz Bazylewicz z redakcji Pad Portal. Całość będzie można obejrzeć również w internecie za pośrednictwem kanału http://www.twitch.tv/padportaltv"

Wydarzenie: Panel dyskusyjny: Gram, bo lubię czy gram, bo coś mi to daje?
Data: 29.11.2013 godz. 18:00
Miejscowość: Poznań (Long Play, ul. Mikołaja Kopernika 10A)
Dodatkowe informacje:
Panel dyskusyjny: Gram, bo lubię czy gram, bo coś mi to daje?

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz