środa, 27 listopada 2013

Wydarzenie - Zumba Party! - Warszawa

Wydawnictwo Techland wraz z firmą Komputronik i adidas Women zapraszają wszystkich Graczy na wspólne świętowanie premiery gry Zumba Fitness: World Party. Już 6 grudnia w Komputronik Megastore w Warszawie. Będą konkursy oraz możliwość samemu przetestowania najnowszego produktu na konsoli Xbox 360, oczywiście w zestawie z Kinectem. Gośćmi specjalnymi będą CLEO i Joanna Jabłczyńska. Coś jeszcze muszę dodawać? Oby więcej tego typu premier w naszym kraju :)


Informacja oficjalna:

"Takiej akcji z zumbą jeszcze nie było!

WSTĘP WOLNY!

Z okazji wielkiej premiery najnowszej "Zumba Fitness: World Party" organizujemy wspólnie z Komputronik i adidas Women wielkie Zumba Party. Zapraszamy wszystkich, którym bliska jest dbałość o kondycję, zamiłowanie do konkursów i wspaniałej zabawy. Świetne gadżety do wygrania! Oj tak!!!

Już 6 grudnia, w piątek, o godz. 17.00 odpalamy imprezę. Goście specjalni: CLEO i Joanna Jabłczyńska!

Nigdy nie ćwiczyłeś? Nigdy nie tańczyłeś zumby? Nie strasznego - najważniejsze, że masz dobre chęci. Zawodowi instruktorzy nauczą Cię podstawowych ruchów, a podczas profesjonalnych pokazów zobaczysz, jak świetnie można bawić się przy "Zumba Fitness: World Party".

Zapraszamy! Komputronik Megastore - ul. Towarowa 22, Warszawa. 

WSTĘP WOLNY!"

Wydarzenie: Zumba Party!
Data: 06.12.2013 godz. 17:00
Miejscowość: Warszawa (Komputronik Megastore, ul. Towarowa 22)
Dodatkowe informacje:
Zumba Party!

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz