poniedziałek, 11 listopada 2013

Wydarzenie - Pog(R)adajmy listopad 2013 - Sponsorzy oraz informacja o prelekcji

Już w środę kolejne spotkanie z cyklu Pog(R)adajmy. Przygotowani? Bo ja jak najbardziej. Mogę już oficjalnie przedstawić listę nagród możliwych do zgarnięcia podczas inteGRANIA, a także poinformować, iż na listopadowym spotkaniu będziemy mieli przyjemność usłyszeć kolejną prelekcję. Zatem, bądźcie punktualnie! Do Pog(R)adania

PS. Trainz Railroad Simulator 2006 rulez ;)


Lista nagród możliwych do zdobycia podczas inteGRANIA:
1x koszulka Call of Duty: Modern Warfare 2 (XL) [Licomp Empik Multimedia]
2x książka Rome: Total War [GameFaction]
2x duża naklejka Call of Duty: Ghosts [gamingstore.pl]
1x gra Red Faction: Armageddon (PC) [CD Projekt RED]
1x gra Medieval II: Total War Złota Edycja (PC) [CD Projekt RED]
1x gra McPixel (PC - Steam) [czytelniczka Paulinshen]
1x gra Bastion (PC) [czytelnik Tholkael]
2x gra Mroczne Wieki (PC) [Graczem od dziecka]
3x gra Trainz Railroad Simulator 2006 (PC) [Graczem od dziecka]
2x dodatek do gry Król Artur: Sasi oraz Druidzi (PC) [Graczem od dziecka]
1x długopis Philips [GameFaction]
1x drink "Specjał Wieczoru" [Level Up]
1x piwo [Graczem od dziecka]

+ bonus... :)

Wydarzenie: Pog(R)adajmy listopad 2013 - Spotkanie dla Graczy w Warszawie
Data: 13.11.2013 godz. 20:00-23:00
Miejscowość: Warszawa (Level Up, ul. Moliera 4/6)

Nasze spotkania odwiedzali pracownicy firm: CD Projekt RED, Techland, People Can Fly, CI Games, Sony Computer Entertainment Polska, QLOC, Testronic Labs, Flying Wild Hog, World-LooM, CreativeForge Games, Chicken in the Corn, Magazyn Gamer, The Armory, Madgames, Stargame, PaDtv, GameFaction, HC Gamer, PS4life, Muzeum Gier Wideo w Polsce, Gramy!, Polskie gry komputerowe, Grające kobiety, Sexy Cosplay, Mortal Kombat Poland, Nephilim Cosplay, Gamedec - badanie i projektowanie gier, Vipmultimedia.pl, Brona Cultura, All In, klan OFPS, BEST Gamers Tournament, Brunecia, GMIX.pl, BACKDASH, Level Up, Graczem od dziecka oraz freelancerzy.

Pog(R)adajmy dotychczas sponsorowali: Licomp Empik Multimedia, GameFaction, Brona Cultura, CD Projekt RED,  Techland,  Magazyn Gamer, klan OFPS, The Armory, PaDtv,  Chicken in the Corn, Zjazd Twórców Gier, czytelnicy (Paulinshen i Tholkael), Muzeum Gier Wideo w Polsce, gamingstore.pl, Level Up, Graczem od dziecka.

Utworzona grupa na dla wszystkich uczestników Pog(R)adajmyPog(R)adajmy - Spotkanie Wszystkich Graczy

Utworzona grupa na Steam dla wszystkich uczestników Pog(R)adajmyPog(R)adajmy - Spotkania Wszystkich Graczy

PSX. Pog(R)adajmy odbywa się cyklicznie w każdą drugą środę miesiąca w Warszawie. Nie ukrywam, że ten termin jest dyktowany dwoma czynnikami. Regularnie co miesiąc nie jesteśmy w stanie wynająć lokalu za darmo w soboty, po drugie spotkania te są ukierunkowane na Graczy i pracowników z branży gier mieszkających w Warszawie i okolicach (siłą rzeczy). Ale jeżeli chciałbyś zorganizować Pog(R)adajmy w swoim mieście (KrakówPoznań, Bydgoszcz, Wągrowiec, Dębki... Leeds, Londyn itd.) daj mi znać na e-mail: schemat@wp.eu a pomogę w realizacji Twojego pomysłu. Pamiętajcie, jeżeli czegoś bardzo chcemy i nie ma specjalnych sztucznych ku temu przeszkód, to wszystko jesteśmy w stanie zrobić. Ja na pewno, choć jedynie na odległość, mogę służyć pomocą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz