czwartek, 3 marca 2016

Wydarzenie - TestingCup 2016 - Katowice

Pracujesz na stanowisku testera gier? Uważasz siebie za jednego z najlepszych pracowników w tej dziedzinie? W takim razie te zawody są skierowane do Ciebie. Duża pula do wygrania, możliwość sprawdzenia swoich umiejętności ramię w ramię z pracownikami innych firm. Oprócz zawodów również prelekcje, w tym m.in. wystąpienie Przemysława Wójcika (QA Manager, CD Projekt RED). Bardziej chyba zachęcać nie muszę.


Wydarzenie: TestingCup 2016
Data: 23-24.05.2016
Koszt: 500-900 zł + vat (do 31.03.2016)
Miejscowość: Katowice (Międzynarodowe Centrum Kongresowe)
Dodatkowe informacje: www.testingcup.pl
Informacja prasowa:
"Mistrzostwa Polski testerów oprogramowania po raz czwarty w maju w Katowicach.

23-24 maja 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach po raz czwarty odbędą się Mistrzostwa Polski w Testowaniu Oprogramowania TestingCup.

To zawody i konferencja skierowane do pracowników branży nowych technologii, głównie testerów oprogramowania oraz wszystkich osób związanych zawodowo z programowaniem i zapewnieniem jakości systemów informatycznych. 

Zawody odbywają się w kategoriach: drużynowej i indywidualnej. Przedstawiciele małych i dużych firm z całej Polski stają w szranki o tytuł najlepszych testerów oprogramowania w Polsce. W tym roku ma ich być nawet 350. Pula nagród w konkursie wynosi 40 000 zł. To wszystko sprawia, że nie ma drugiego takiego wydarzenia, na taką skalę nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

TestingCup pokazuje, że polscy specjaliści w zakresie zapewnienia jakości są na najwyższym światowym poziomie. Prelekcje i warsztaty prowadzą najlepsi eksperci z kraju i zagranicy. 

Tegoroczna edycja ma swój motyw wiodący – testowanie gier. Gościem specjalnym będzie Przemek Wójcik z CD Projekt RED, który opowie o testowaniu „Wiedźmina 3: Dziki Gon”. Pojawią się też inni prelegenci z branży Game Dev, którzy spróbują zmierzyć się ze stereotypem, że testowanie to tylko „granie za pieniądze” i pokazać arkana tego zawodu.

W wydarzeniu można uczestniczyć zarówno jako zawodnik, jak i widz oraz uczestniczyć w konferencji. 

Zapisy już się rozpoczęły. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz