niedziela, 27 stycznia 2013

Unboxing - Odzież dla Graczy - Koszulki i czapka - Gamertondo

W połowie grudnia, na kilka dni przed świętami, otrzymałem przesyłkę. Nadawcą była firma Gamertondo - nowa polska marka zajmująca się produkcją odzieży specjalnie dla Graczy! Nie mogłem jednak wcześniej opublikować koszulek na blogu ze względu na swoiste „embargo”. Obecnie, otrzymałem „zielone światło”… Po odpakowaniu wielgachnej koperty ujrzałem cztery koszulki o różnej kolorystyce oraz czapeczkę.


Czapka w kolorze czarnym posiada naszytego niewielkiego, ikonicznego pada, która z miejsca przypadła mi do gustu. Do czapeczki była przypięta metka pełniąca funkcję wizytówki - na niej zapisany rok powstania firmy (2012), adres do strony internetowej sklepu oraz hasła reklamowe, nawiązujące do kultury Graczy (całość w języku polskim oraz angielskim - mój faworyt: „Yes, we play all the time!").


Profesjonalizm + komizm = niezłe zdystansowanie :)
Identyczna ulotka jest przyczepiana do koszulek. Koszulki natomiast są utrzymane w różnej stylistyce. Zielona i fioletowa z napisem: "Mario", grafitowa z: "I'm a Gamer" (mój faworyt!) oraz biała z wielką ikoną pada (fajny design). Pierwsze, co przykuło moją uwagę, to jakość materiału - nieporównywalna do koszulek publikowanych przeze mnie wcześniej (Mario, Donkey Kong), które na tle przedstawianych wypadają po prostu blado. Bardzo spodobała mi się kolorystyka samych koszulek - kolory są intensywne, świetnie wyglądają "na żywo" - zdjęcia producenta bardzo dobrze oddają intensywność koloru. Również naprawdę mile dla oka wypadł szczegół w postaci ikon kojarzących się z grami, które zostały umieszczone na tzw. potniku. Na dodatkowym wzmocnieniu na karku, zwanym potocznie śliniakiem, podkreślono fakt produkcji koszulek w Polsce - który z miejsca połechtał moje patriotyczne ego. Na samym spodzie koszulek znajduje się dodatkowa metka „GMRTND" (skrót od GAMERTONDO)” będące fajnym uzupełniłem całości. Ostatnim elementem jest nadrukowane w okolicach karku zawinięte R, będące znakiem rozpoznawczym firmy.

Muszę natomiast wspomnieć, że koszulki wypadają rozmiarowo bardzo duże. Zazwyczaj noszę M/L, w przypadku koszulek od Gamertondo musiałem zadowolić się S, która natomiast leży na mnie idealnie. Dobrze, że producent na swojej stronie internetowej poddaje rozmiarówkę - warto o tym pamiętać myśląc o zakupie koszulek. Z czapką nie ma natomiast takiego problemu, ponieważ jej rozmiar jest uniwersalny. Dość jednak czystych słów, popatrzcie poniżej, jak prezentują się koszulki:

Pad
I'm a Gamer
Mario
Mario
Dbałość o detale imponuje

Znakiem rozpoznawczym marki Gamertondo jest charakterystyczne, zawinięte R.
A tak wyglądała jedna z koszulek zapakowana :)
Z drugiej strony metki znajduje się informacja "jak prać" choć jak podaje producent na wizytówce "Jeżeli nie wiesz jak to wyprać daj to komuś bardziej doświadczonemu :)" Hmm... ;)
Podsumowując, pierwsze co przykuwa uwagę to jakość koszulek i dbałość o szczegóły. Ikony nawiązujące do naszego hobby, są świetnym dodatkiem. Tak samo wygląd metek - pisane z humorem, ale rzeczowo, rewelka. Czapeczka natomiast spełnia swoją funkcję, przypadła mi do gustu, ponieważ dobrze przylega do głowy, a ikona pada, która jest na niej wyszyta, nie jest za duża, jest umiejscowiona w dobrym miejscu, nad prawym okiem. Czapka pasuje do większości ubrań, również tych z rodzaju "eleganckich".

Trzymam bardzo mocno kciuki za rozwój marki w naszym kraju. Odzież dla Graczy produkowana w Polsce? Chcę tego więcej! Z niecierpliwością wyczekuję kolejnej linii koszulek - może tym razem o kolorze niebieskim i żółtym? :) Jestem niezmiernie ciekaw kolejnych pomysłów! Choć obecne, już teraz, wypadają naprawdę okazale! I'm a GameR! ;) A jaaak..!

Jedna z koszulek tak mi przypadła do gustu, że zdecydowałem się nosić ją w dniu urodzin :) a na zdjęciu również - siostra - gdyby ktoś pytał ;)
PS. Z informacji, jakie otrzymałem od Gamertondo firma planuje wydać także koszuli damskie :)

Koszulki Gamertondo
Cena za koszulkę: 69 zł
Cena za czapkę: 30 zł
Adres strony sklepu: gamertondo.com
Rabat: przy zamówieniu drogą e-mailową -10%! A przynajmniej takie info widnieje na kanale FB sklepu :)

Dziękuję firmie Gamertondo za przesłanie koszulek oraz czapki na rzecz unboxing'u!

4 komentarze:

 1. Schemat na ostatnim zdjęciu: "Trzy piwa proszę!"

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że nie pomyśleli o rozmiarach dla dziewczyn :<

  OdpowiedzUsuń
 3. @Anonimowy: koszulki dla dziewczyn również są w planie produkcyjnym - przypuszczam, że rozmiarówka będzie nieco odmienna

  OdpowiedzUsuń
 4. W takim razie czekam na ofertę :) Mam tylko nadzieję, że ceny nie będą wyższe od tych dla chłopaków (jak w większości sklepów).

  OdpowiedzUsuń