środa, 23 stycznia 2013

Praca w branży gier - Międzynarodowy Dyrektor Sprzedaży - Poznań - Producent z branży IT

Wow! Powiem szczerze... znalazłem ogłoszenie na naprawdę wysokie stanowisko w branży gier! Zresztą, zerknijcie poniżej... Wyjątkowo publikuję całą treść ogłoszenia. Info przekazuję specjalnie dla Was! :)

Nadawca: Producent z branży IT
Stanowisko: Międzynarodowy Dyrektor Sprzedaży
Lokalizacja: Poznań
Link do ogłoszenia:
Data publikacji ogłoszenia: 22.01.2013
Treść ogłoszenia:

"Dla naszego Klienta, producenta z branży IT poszukujemy kandydatów/kandydatki na stanowisko International Sales Manager

Obowiązki:
Stworzenie międzynarodowej sieci dystrybucji, zwłaszcza w Europie i Ameryce Północnej
Planowanie, ustalanie programu i kontrolowanie działań sprzedażowych
Koordynacja i budowanie zespołu w Polsce
Współpraca z obecnymi przedstawicielami w USA, Wielkiej Brytanii i Korei
Regularne podróże służbowe

Wymagania:
Doświadczenie w sprzedaży miedzynarodowej
Doświadczenie w sprzedaży gier elektronicznych, konsol, kontrolerów, sprzętu komputerowego
Znajomośc języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
Znajomość innych języków obcych mile widziane
Umiejętność negocjacji
Komunikatywność
Dyspozycyjność

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki finansowe
Możliwość zdobycia dodatkowej premii
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
Gwarantujemy poufność danych osobowych, gdyż nas i Klienta obowiązuje klauzula poufności danych osobowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz