niedziela, 2 czerwca 2013

Praca w branży gier - Grafik Komputerowy - Wrocław

Nie wiem do końca jaka firma się ogłasza, ale wydaje się z branży gier komputerowych. Jeden z fragmentów ogłoszenia: "projektowanie elementów świata gry komputerowej (lokacje, przedmioty, postacie, menu, efekty specjalne)" - mówi sam za siebie. Być może jest to również projekt konsolowy. Odnoszę wrażenie, że ogłoszenie nadała agencja, a jak wiemy, potocznie gry komputerowe i konsolowe są nazywane u nas łącznie grami komputerowymi.

Firma: ???
Stanowisko: Grafik Komputerowy
Miasto: Wrocław
Link do ogłoszenia: GRAFIK KOMPUTEROWY
Data publikacji ogłoszenia: 02.06.2013
Treść ogłoszenia:
Opis stanowiska:
- projektowanie elementów świata gry komputerowej (lokacje, przedmioty, postacie, menu, efekty specjalne);
- tworzenie grafiki na materiały reklamowe;
- tworzenie grafiki do portali internetowych i intranetowych.

Wymagania:
- umiejętność tworzenia projektów scenerii i postaci przy użyciu tabletu (graficznego);
- dobry warsztat plastyczny, znajomość anatomii, perspektywy i kompozycji;
inwencja twórcza;
- swobodne poruszanie się w stylistyce nowoczesnych gier komputerowych;
- znajomość programów Adobe Photoshop (ew. odpowiedników);
mile widziana znajomość programów 3D.

Inne wymagania:
- bardzo dobra organizacja pracy i terminowość,
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
- skrupulatność, dociekliwość, spostrzegawczość.

Oferujemy:
- Ciekawą i odpowiedzialną pracę w zespole specjalistów;
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
- Udział w ciekawych, dużych projektach informatycznych;

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz