środa, 10 lipca 2013

Praca w branży gier - Starszy projektant gry - Warszawa - CD Projekt RED S.A.

Ostatnio miałem troszkę spraw na głowie (w tym zakończenie pracy magisterskiej - zrobione!, ukończenie The Last of Us - zrobione!), ale powoli wracamy do dzielenia się z Wami wszelkimi informacjami o wydarzeniach związanych z grami konsolowymi w Polsce. Dość tego przydługawego wstępu. Zerknijcie na poniższe ogłoszenie. Istnieje ono w Internecie już prawie dwa tygodnie, ale ze względu na wysokie wymagania rekrutacyjne (12-letnie doświadczenie) jest szansa, że jest jeszcze aktualne. Mam cichą nadzieję, że to właśnie do Ciebie drogi czytelniku posiadającym tak bogate doświadczenie, uśmiechnęło się właśnie szczęście :) Jeżeli tak, nie pozostaje mi nic innego jak... życzyć Ci powodzenia.

Nadawca: CD Projekt RED S.A.
Stanowisko: Starszy projektant gry
Lokalizacja: Warszawa
Data publikacji ogłoszenia: 28.06.2013 r.
Treść ogłoszenia:
"Wymagania:
Zawód - doświadczenie zawodowe: Projektant aplikacji multimedialnych, animacji i gier komputerowych -
Opis doświadczenia: 12.00 - Projektant aplikacji multimedialnych, animacji i gier komputerowych
Poziom wykształcenia: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Praca 40 godzin tygodniowo na umowę o dzieło z przekazaniem praw autorskich. Wymagania: wykształcenie wyższe; kierunek/specjalność: technologia komputerowa; doświadczenie zawodowe: min. 12 lat doświadczenia przy produkcji gier na najwyższym poziomie, biegł
Wymagane języki obcy: angielski (biegły)

Zadania:
j.w.

Oferujemy:
Rodzaj zatrudnienia:
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: jedna zmiana

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz