środa, 12 lutego 2014

Wydarzenie - Pog(R)adajmy: luty 2014 - Spotkanie dla Graczy i pracowników branży gier - Warszawa, Kraków, Katowice

To już dziś kolejne Pog(R)adajmy! Kto z Czytelników bloga się wybiera? Podzieliliśmy się już tematyką jaka m.in. zostanie poruszona na naszych spotkaniach w lutym. Pierwszym tematem głównym będą gry retro, natomiast drugim jest prasa związana z grami. Na dodatek otrzymaliśmy konkretne wsparcie od magazynu PSX Extreme w postaci udostępnienia najnowszego numeru magazynu na każdym z naszych spotkań (do wglądu dla uczestników Pog(R)adajmy) oraz publikacji informacji o naszym wydarzeniu w każdym następnym numerze PE! A na deser Extreme podrzucił nam kwartalne prenumeraty jako jedne z nagród możliwych do wygrania podczas inteGRANIA. Jest moc! Dziękuję bardzo! Na dodatek otrzymaliśmy bardzo miłe wsparcie w postaci nagród od Bit Berry (wszystkie miasta), Vipmultimedia.pl (Warszawa), GameMusic.pl (Katowice) oraz jednego z uczestników spotkań (Kraków). O nieodzownej pomocy patronatów już nie wspominając - jestem niezmiernie wdzięczny! A w marcu... Hmmm, o tym dowiecie się już na spotkaniu ;) Zatem, do Pog(R)adania o 19:00 w Warszawie, Krakowie i Katowicach!


Wydarzenie: Pog(R)adajmy: luty 2014! - Spotkanie dla Graczy i pracowników branży gier
Data: 12.02.2014 godz. 19:00-22:00
Miejscowość: Warszawa (Level Up, ul. Moliera 4/6)
Dodatkowe informacje: Pog(R)adajmy: luty 2014 - Spotkanie dla Graczy w Warszawie


Wydarzenie: Pog(R)adajmy: luty 2014! - Spotkanie dla Graczy i pracowników branży gier
Data: 12.02.2014 godz. 19:00-22:00
Miejscowość: Katowice (Cybermachina, ul. Damrota 6)
Dodatkowe informacje: Pog(R)adajmy: luty 2014! - Spotkanie dla Graczy w Katowicach


Wydarzenie: Pog(R)adajmy: luty 2014! - Spotkanie dla Graczy i pracowników branży gier
Data: 12.02.2014 godz. 19:00-22:00
Miejscowość: Kraków (Domówka Cafe, ul. Miodowa 28a)
Nasze spotkania odwiedzali pracownicy firm: CD Projekt RED, Techland, People Can Fly, CI Games, Sony Computer Entertainment Polska, QLOC, Testronic Labs, Flying Wild Hog, World-LooM, CreativeForge Games, Chicken in the Corn, Magazyn Gamer, GRAMY!, Ultima.pl, Madgames, Stargame, PaDtv, GameFaction, HC Gamer, PS4life, Muzeum Gier Wideo w Polsce, Gamedium, Level 152, The Armory, Polskie gry komputerowe, Grające kobiety, Sexy Cosplay, Mortal Kombat Poland, Nephilim Cosplay, Gamedec - badanie i projektowanie gier, Vipmultimedia.pl, Brona Cultura, All In, klan OFPS, BEST Gamers Tournament, Brunecia, GMIX.pl, BACKDASH, gameplay.pl, klan OFPS, Level Up, Graczem od dziecka oraz freelancerzy.

Pog(R)adajmy dotychczas sponsorowali: Licomp Empik Multimedia, PaD.tv, GameFaction, Ultima.pl, Brona Cultura, CD Projekt RED, Techland, Level 152, Vipmultimedia.pl, Magazyn Gamer, klan OFPS, Chicken in the Corn, Zjazd Twórców Gier, czytelnicy (Paulinshen i Tholkael), Muzeum Gier Wideo w Polsce, gamingstore.pl, Level Up, Graczem od dziecka.

Utworzona grupa na dla wszystkich uczestników Pog(R)adajmy:

Utworzona grupa na Steam dla wszystkich uczestników Pog(R)adajmy:

Istnieje możliwość zakupu limitowanej serii koszulek we dwóch wzorach (Pong i Space Invaders) wyprodukowanych przez firmę The Armory specjalnie na potrzeby naszego spotkania. Cena koszulki wynosi 35 zł. Wszelkie pytania w tym informacje o pozostałych rozmiarach proszę kierować bezpośrednio na mój e-mail: schemat@wp.eu. Pozostało ostatnich 8 sztuk koszulek.

Nasze dotychczasowe spotkania: Link do wszystkich relacji z Pog(R)adajmy

Organizatorzy:
Blog Graczem od dziecka (pomysłodawca)

Strona oficjalna:
www.pogradajmy.pl


Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz