piątek, 28 lutego 2014

Praca w branży gier - Product Manager - Częstochowa - X-KOM.pl

Śpieszę Wam donieść o kolejnym kapitalnym ogłoszeniu o pracę w branży gier, które pojawiło się w necie. Nadawcą ogłoszenia jest firma X-KOM.pl, która poszukuję pracownika na stanowisko Product Manager do swojej placówki w Częstochowie. Przytoczę Wam kilka wybranych fragmentów z ogłoszenia: (...) "Bieżąca kontrola procesów sprzedażowych produktów kategorii gier, konsol i akcesoriów do gier, realizacja założeń budżetowych dotyczących sprzedaży i marży", (...) "Bardzo dobra znajomość branży gier, konsol, oraz akcesoriów do gier" (...). Resztę przeczytacie poniżej. Jak dla mnie praca marzenie dla niejednego Gracza. Wszystkim aplikującym Czytelnikom bloga życzę oczywiście powodzenia!

Nadawca: X-KOM.pl
Stanowisko: Product Manager
Lokalizacja: Częstochowa
Data publikacji ogłoszenia: 27.02.2014
Treść ogłoszenia:
"Opis stanowiska:
Do najważniejszych zadań osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:
• Tworzenie i realizacja strategii rozwoju podległej kategorii produktów,
• Udział w tworzeniu polityki cenowej oraz strategii promocyjnej dla wskazanej grupy produktów,
• Bieżąca kontrola procesów sprzedażowych produktów kategorii gier, konsol i akcesoriów do gier, realizacja założeń budżetowych dotyczących sprzedaży i marży,
• Systematyczny monitoring i analiza rynku nowych technologii,
• Stały kontakt i negocjacje z producentami sprzętu elektronicznej rozrywki,
• Monitoring i optymalizacja stanów magazynowych.

Wymagania:• Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy,
• Bardzo dobra znajomość branży gier, konsol, oraz akcesoriów do gier,
• Doświadczenie w pracy w/w branży (w obszarze sprzedaży i/lub zakupów),
• Mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży internetowej oraz znajomość mechanizmów działania sklepu internetowego oraz uwarunkowań handlu internetowego,
• Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne, asertywność,
• Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
• Umiejętność pracy pod presją czasu,
• Wysoka kultura osobista,
• Inicjatywa i determinacja w działaniu, nastawienie na realizację celu,
• Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• Pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie,
• Możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań,
• Dostęp do najnowszych technologii,
• Stałą umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
• Narzędzia zapewniające optymalne warunki pracy i dalszego rozwoju (szkolenia, wyjazdy).

Informacje o firmie:
Chcesz rozwijać swoją pasję i umiejętności? Lubisz podejmować codziennie nowe wyzwania? Uważasz, że sprawdziłbyś się w grupie energicznych, młodych ludzi, którzy chętnie realizują swoje zainteresowania, ze swych działań czerpią przyjemność, a dodatkowo dostają za to pieniądze? Jeśli tak, to idealnie pasujesz do naszej ekipy!
X-KOM.PL to jedna z najprężniej działających firm w polskiej branży elektronicznej i lider sprzedaży internetowej. Dzięki zaangażowaniu kilkuset młodych pracowników nasza działalność powiększa swój zasięg i obecnie posiadamy już 17 salonów stacjonarnych na terenie całego kraju. Jesteśmy także największym sprzedawcą w serwisie Allegro.pl, a dzięki wsparciu naszych Klientów zajęliśmy pierwsze miejscu w rankingu Zaufane Opinie 2012, przygotowanym przez Ceneo.pl. Ponieważ zakres naszych działań jest z każdym tygodniem coraz większy, wciąż rozszerzamy swój zespół. Niewykluczone, że w tym momencie potrzebujemy właśnie kogoś takiego, jak Ty.
Strona firmowa www:http://x-kom.pl

Forma kontaktu:Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres: praca5@x-kom.pl w tytule wpisując „Product Manager-branża: gry, konsole, akcesoria do gier-Częstochowa”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.""

Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz