sobota, 27 września 2014

Praca w branży gier - PR Manager - Warszawa - CD Projekt RED

Ogłoszenie prosto ze źródła. Poszukiwany pracownik na stanowisku PR Manager w firmie CD Projekt RED do pracy w siedzibie firmy mieszczącej się w Warszawie. Wszystkim aplikującym życzę oczywiście powodzenia!

Nadawca: CD Projekt RED
Stanowisko: PR Manager
Lokalizacja: Warszawa
Data publikacji ogłoszenia: 27.09.2014
Link do ogłoszenia: PR Manager
Treść ogłoszenia:
Zadania:
Zbieranie i uaktualnianie informacji potrzebnych do podejmowania działań PRowych, w tym:
- monitorowanie prasy oraz sytuacji na rynku mediów,
- zarządzanie bazą dziennikarzy i bazą mediów,
- analizowanie sytuacji na rynku gier,
- monitorowanie zachowań konsumentów.
Współpraca z mediami:
- inicjowanie kontaktów z mediami,
- aranżowanie wywiadów, programów i artykułów prasowych,
- organizacja konferencji i spotkań dla mediów.
Przygotowanie i dystrybucja newsletterów, w tym:
- tworzenie planu dystrybucji newsletterów oraz zarządzanie ich wysyłką,
- tworzenie informacji prasowych.
Współorganizacja targów oraz seminariów .
Bliska współpraca z wydawcami.

Oczekiwania:
Niczym nieokiełznana / Nieujarzmiona pasja do gier komputerowych.
Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
Praktyczna znajomość narzędzi PR.
Bardzo dobra znajomość języka polskiego – umiejętność tworzenia, redagowania i korygowania tekstów.
Biegła znajomość języka angielskiego.
Komunikatywność: doskonały słuchacz i rozmówca – wnikliwość i polot Sherlocka Holmesa przy łagodnym usposobieniu Pollyanny.
Szukamy osoby, która jest duszą towarzystwa i a jej Social Skill to 10/10.

Oferujemy:
Prywatną opiekę medyczną, kartę do klubów sportowych.
Dużą samodzielność i dużą odpowiedzialność.
Możliwość rozwinięcia dotychczasowych doświadczeń
Swobodną atmosferę pracy w międzynarodowym, fantastycznym zespole.
Współpracę z partnerami z całego Świata – od Meksyku po Sidney.
Możliwość uczestnictwa w najbardziej znanych imprezach branżowych i poznania ludzi tworzących rynek.

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz