piątek, 12 września 2014

Turniej Injustice: Gods Among Us (X360) - CyberFighters ROUND1: Injustice! - Kraków

Za nieco ponad tydzień w Krakowie odbędą się zawody w grę Injustice: Gods Among Us! Dokładnie 21 września 2014 będzie miał miejsce turniej CyberFighters ROUND1: Injustice!. Jest to pierwszy z cyklu turniejów, organizowanych w Cybermachinie we współpracy z firmą The Armory. Następne zawody odbędą się w Katowicach na równe dwa tygodnie po krakowskim evencie. Jednak wtedy już do Injustice dołączy dodatkowo kolejny turniej, w Mortal Kombat 9. Dzieje się - na Śląsku i w Małopolsce. I to mnie cieszy.

Wydarzenie: CyberFighters ROUND1: Injustice! (X360)
Data: 21.09.2014 godz. od 16:00
Miejsce: Kraków (Cybermachina, ul. Stolarska 11)
Koszt: 0 zł
Nagrody:  m.in. wybrana koszulka firmy The Armory, to be announced :)
Dodatkowe informacje: [Katowice][Kraków] CyberFighters ROUND1: Injustice!
Informacja prasowa:
""CyberFighters" to dwa turnieje w którym wyłonimy najlepszego wojownika Śląska i Małopolski! Spotkamy się w gronie znajomych i nieznajomych, stoczymy bratobójcze pojedynki, a także... pośmiejemy i poznamy Krakusów z Ślązakami :) Cennych nagród oczywiście nie zabraknie. 

Pierwszy z dwóch turniejów rozegrany zostanie w krakowskiej Cybermachinie (Stolarska 11) w niedzielę 21go września 2014r. Start o godzinie 16. Rundę drugą rozegramy w Katowicach, równo dwa tygodnie później. Mierzyć będziemy się w gry ze stajni Netherrealms - Injustice (Kraków) i Mortal Kombat 9 (Katowice). 


Zasady, szczegóły oraz nagrody - to be announced :) Zapisy poprzez dołączenie do wydarzenia."

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz