czwartek, 15 stycznia 2015

Praca w branży gier - Focus/Wywiad na temat powstającej produkcji - Kraków - iFun4all

W nawiązaniu do ogłoszenia opublikowanego wczoraj na Pog(R)adajmy, przedstawiam Wam całą jego treść. Polecam jak najbardziej udział w takim badaniu - po pierwsze to doświadczenie, po drugie wynagrodzenie. Pamiętajcie tylko o wymogach jakie trzeba spełnić. Tylko śpieszcie się, ponieważ termin zgłoszenia chęci udziału upływa dziś.


Nadawca: iFun4all
Stanowisko: Focus/Wywiad na temat powstającej produkcji
Lokalizacja: Kraków
Data publikacji ogłoszenia: 15.01.2015
Treść ogłoszenia:
"iFun4all Sp. z o.o. –  producent gier casual/middle-core poszukuje chętnych do udziału w wywiadzie na temat naszej produkcji. 

Poszukujemy aktywnych graczy z Krakowa i okolic do wyrażenia opinii o nowym produkcie w ramach Wywiadu Pogłębionego. Tym razem poszukujemy osób grających w gry konsolowe, które grały w produkcje takie jak "Limbo", "Alice in Wonderland", itp. Wasze opinie dotyczące mocnych i słabych stron, ogólne wrażenia oraz sugestie dotyczące zmian poszczególnych elementów w grze, jeszcze na etapie jej produkcji, są dla nas niezwykle istotne. 

Najbliższe indywidualne Wywiady Pogłębione planujemy na tydzień od 19 do 23 stycznia. Podstawowym wymogiem (oczywiście poza by  ciem pasjonatom gier jest pełnoletniość. Każda osoba biorąca udział w Wywiadzie Pogłębionym jest zobowiązana do podpisana umowy o zachowaniu poufności. Chociaż wyrażanie opinii na temat gry to nie praca, a 1,5 godziny dobrej zabawy, to ceniąc poświęcony nam czas każdej osobie będącej uczestnikiem takiego spotkania gwarantujemy wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich danych wraz kilku zdaniowym opisem w jakie gry lubicie grać na adres: contact@ifun4all.com. Termin nadsyłania zgłoszeń: 15.01.2015r."

Zdecydowanie polecam!

2 komentarze:

  1. czy mi sie zdaje, czy miales tam wiecej tych ofert pracy? Zapomnialam ostatecznie spojrzec w ta kartke, wiec jakbys mogl to podrzuc cos... :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Było jeszcze jedno ogłoszenie o pracę. Sorki, nie dałem rady opublikować wcześniej. Jest jednak ono nadal aktualne.

      Usuń