czwartek, 29 stycznia 2015

Wydarzenie - Wielkie otwarcie Cybermachiny - Toruń

Kolejny lokal dla Graczy w Polsce zostanie otwarty! Cieszy tym bardziej, ponieważ otrzyma go nowe miasto - Toruń! Będzie to kolejny (już trzeci) pub spod marki Cybermachiny (obok Krakowa oraz Katowic). Wielkie otwarcie będzie miało miejsce za tydzień, w sobotę, 7 lutego o godz. 20:00, chociaż właściciele już informują, że jest to data podglądowa.

Wydarzenie: Wielkie Otwarcie Toruńskiej Cybermachiny!
Data: 07.02.2015 godz. 20:00
Miejscowość: Toruń (Cybermachina Toruń, ul. Łazienna 13)
Dodatkowe informacje:
Wielkie Otwarcie Toruńskiej Cybermachiny!
Informacja prasowa:
"Zapraszamy wszystkich toruńskich i bydgoskich miłośników gier wszelakich na otwarcie jedynego w swoim rodzaju coctail baru dla graczy! Poznajcie miejsce, które pokochali już mieszkańcy Śląska i Małopolski. Zawitajcie u nas w dzień otwarcia i przeżyjcie imprezę życia! :) Najciekawsze drinki w Toruniu, doskonałe piwo i autentyczna atmosfera - to z pewnością u nas znajdziecie.

[data wydarzenia jest datą poglądową]

Wiemy, że wielu z Was całe życie czekało na tego rodzaju bar, dlatego podwójnie ciężko pracujemy, by spełnić Wasze oczekiwania! Na otwarciu zapewnimy Wam wiele atrakcji niespodzianek, będą też oczywiście specjalne zniżki. Czekać będą na Was konsole różnych generacji oraz te już niemalże całkowicie zapomniane. Będziecie mogli zagrać w najbardziej popularne gry planszowe oraz śledzić największe e-sportowe wydarzenia. To wszystko na 220m2! 

Do zobaczenia w (toruńskiej) Cyber! :)"

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz