piątek, 17 kwietnia 2015

Turniej Wii Sports (Wii) - Kraków

Jak swego czasu promowałem gry wydawane przez Sony na konsole PlayStation widziałem świetny potencjał w grach ruchowych typu Sport Champions do przeniesienia ich na poletko turniejowe. Wizja być może odległa i trudna do spełnienia w naszych polskich realiach, ale... Jedna z moich ulubionych grup organizatorów eventów dla Graczy zapowiedziała chyba pierwszy w Polsce (jak się mylę niech mnie ktoś poprawi) turniej w Wii Sports! Oczywiście, są to zawody organizowane przez fanów marki Nintendo, a nie samą firmę, ale... Fajny most łączący ruch z e-sportem. Czy będą kolejne tego typu turnieje organizowane u nas w Polsce? Chcielibyście? Jeżeli tak, z pewnością warto dołączyć do tego wydarzenia.


Wydarzenie: StreetPass Presents: Turniej Wii Sports (Wii)
Data: 25.04.2015 godz. 17:00
Miejsce: Kraków (Pub Select, ul. Stolarska 11)
Koszt: 1 zł lub "co łaska"
Nagrody:  I miejsce: Pula z wpisowego
Dodatkowe informacje:
StreetPass Presents: Turniej Wii Sports
Informacja prasowa:
"Otwieramy nową sekcję MSP - StreetPass Presents! :)

A cóż to? Event, który będzie się odbywać cyklicznie co 3-4 tygodnie, obok głównych spotkań Małopolskich StreetPassów, na którym wygłosimy wykład dotyczący szeroko rozumianego Nintendo lub zorganizujemy turniej. Tak, wykłady/turnieje będą prowadzone na zmianę.

Tematyka wykładów będzie dość luźna - konkretne konsole Nintendo, tytuły, sam rozwój firmy. Będą trwać około godzinę, po wykładzie będzie jeszcze można "prywatnie" porozmawiać na temat około wykładowy. Zachęcamy do wysłuchania, może akurat dowiecie się czegoś nowego o Nintendo! 

Turnieje będą bardzo skromne. I będą "płatne". Wstęp będzie bardzo symboliczny, albo złotówka, albo "co łaska" i całość pójdzie dla zwycięzcy danego turnieju. Idea jest taka, żeby rywalizować ze sobą, ale też przede wszystkim się bawić, biorąc udział w turniejach "nietypowych" gier. Co to są nietypowe gry? Na przykład Wii Sports, Tetris, F-Zero, czy Donkey Konga tudzież ... Nintendoland.

Zapraszamy 25.04.2015 na StreetPass Presents: Turniej Wii Sports ! 

Zasady i regulamin wkrótce!"

Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz