wtorek, 21 kwietnia 2015

Wydarzenie - MyGraczowa Integracja vol. 3 - Poznań

Redaktorzy portalu MyGracze.pl zapraszają na 3 edycję spotkania ze swoimi czytelnikami! Odbędzie się ono w następną sobotę w Poznaniu w Pop Art Cafe. Wydarzenie będzie nastawione na śpiewanie, ponieważ w planie wieczór z karaoke!


Wydarzenie: MyGraczowa Integracja vol. 3
Data: 25.04.2015 godz. 20:00
Miejscowość: Poznań (Pop Art Cafe, ul. Długa 6)
Dodatkowe informacje:
MyGraczowa Integracja vol. 3 – 25 Kwietnia!
Informacja prasowa:
"Pamiętacie integrację, którą zorganizowaliśmy z okazji Hall of Games we Wrocławiu? Od tego czasu wiele osób pytało, kiedy kolejny raz się spotkamy. Specjalnie dla Was zapowiadamy – trzecia MyGraczowa Integracja odbędzie się 25 kwietnia z okazji festiwalu fantystyki Pyrkon!

Tym razem zapraszamy Was na integrację w kompletnie innym klimacie. Pierwsza integracja była zwykłym spotkaniem przy piwie. Druga natomiast – spotkaniem przy konsolach. Tym razem idziemy krok dalej i zapraszamy Was na wspólne śpiewanie do klubu karaoke! Chcemy, by nasze spotkania były różnorodne i abyście się dobrze bawili, zatem mamy nadzieję, że wspólnie zaśpiewamy niejedną piosenkę!

Zabawa rozpocznie się w Sobotę, 25 kwietnia od godz. 20:00 w poznańskim Pop Art Cafe, który znajduje się przy ulicy Długiej 6 (niedaleko rynku). Do godziny 21:00 zarezerwowaliśmy dla Was wszystkie miejsca siedzące, zatem warto przyjść wcześniej, aby zająć miejsce. Śpiewanie rozpoczniemy równo od 21:00 – aby każdy zdążył dotrzeć.

W przygotowaniu atrakcje, o których powiemy przed samą imprezą (wiecie, na co nas stać po HoG :) ).  Dodatkowo, na pamiątkę będziemy robić zdjęcia oraz materiały wideo, do których będziecie mieli dostęp. Zachęcamy Was do odwiedzenia oficjalnego wydarzenia na Facebook’u oraz poinformowania znajomych.

Do zobaczenia!"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz