sobota, 8 września 2012

Wydarzenie - Przedpremierowe warsztaty z grą FIFA 13! - Warszawa

Szykuje nam się ciekawe wydarzenie okołogrowe! 14 września w Warszawie wybrani miłośnicy piłki kopanej będą mogli przetestować najnowszą edycję gry FIFA! I to na dwa tygodnie przed oficjalną premierą. Bardzo ciekawa inicjatywa, której towarzyszyć będą również dodatkowe atrakcje. Ale o tym przeczytanie z informacji poniżej, opublikowanej przez kolegów ze Społeczności EA SPORTS FIFA, których kanał możecie śledzić na portalu Facebook. Polecam!


"Panowie (i Panie). 14 września w Warszawie organizujemy zamknięte spotkanie dla najwierniejszych fanów gry FIFA, podczas którego pokażemy Wam grę, opowiemy o zmianach i nowościach oraz, co najważniejsze, damy wam niepowtarzalną okazję zagrać przedpremierowo w FIFA 13! Atrakcją dnia będzie też Pojedynek Mistrzów: zmierzą się V-ce Mistrz Świata w FIFA 11 oraz V-ce Mistrz Europy w FIFA 12. 

To kto chciałby przyjść? :)"
Autor: Społeczność EA SPORTS FIFA

No właśnie, kto chciałby? Ja osobiście jak najbardziej gdyby tylko nie praca i pobyt w Poznaniu... Niemniej zainteresowanych zachęcam! :)

EDIT.
Aby móc wziąć udział w warsztatach należy polubić fanpage Społeczność EA SPORTS FIFA na Facebook'u i w odpowiedniej wiadomości okazać swoją chęć udziału. Ze zgłoszeń zostaną wybrane osoby, które otrzymają zaproszenie na owe wydarzenie - informacja potwierdzona.


1 komentarz:

  1. Aby móc wziąć udział w warsztatach należy polubić fanpage Społeczność EA SPORTS FIFA na Facebook'u i w odpowiedniej wiadomości okazać swoją chęć udziału. Ze zgłoszeń zostaną wybrane osoby, które otrzymają zaproszenie na owe wydarzenie - informacja potwierdzona.

    OdpowiedzUsuń