sobota, 29 września 2012

Fotorelacja - Turniej FIFA 13 - Poznań, MediaMarkt

Miałem okazję przez chwilę zagościć na turnieju FIFA 13 organizowanym w poznańskim MediaMarkt mieszczącym się przy ulicy Szwajcarskiej. Tradycyjnie przygotowałem dla Was kilka zdjęć i informacji z tego wydarzenia.

W każdym z trzech dni odbywał się osobny turniej. Od godziny 12:00 można było zapisać się na turniej i zagrać kilka meczy sparingowych aby zapoznać się z najnowszą częścią serii FIFA. Kiedy uzbierała się odpowiednia liczba uczestników (w pierwszym dniu było to 16) sędzia zawodów rozpoczynał turniej.

Wartym odnotowania są nagrody jakie czekały na uczestników. Zwycięzca z każdego dnia otrzymywał koszulkę EA sygnowaną marką Adidasa, za drugie miejsce była piłka nożna a za trzecie i czwarte stylowe kubeczki z Kubą Błaszczykowskim i Lionelem Messi.

Turniej był rozgrywany na konsoli Xbox 360. Wszyscy zawodnicy za udział w turnieju otrzymywali breloczki EA. Mam chichą nadzieję, że turnieje w FIFĘ 13 będą rozgrywane częściej i taka promocja nie będzie miała miejsca tylko podczas premiery gry. Trzymamy za to kciuki!

Nagrody :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz