piątek, 24 maja 2013

Praca w branży gier - Product Manager Rynek Gier Komputerowych - Chorzów - AB S.A.

Nie jest to ogłoszenie nawiązujące bezpośrednio do gier konsolowych, ale być może któregoś z Was zainteresuje. Jest dość ogólnikowe, dowiadujemy się z niego, że chodzi o "rynek gier komputerowych". Na pewno znaczące okaże się dla Was sformułowanie "bardzo dobra znajomość rynku gier" umieszczone w wymaganiach. No i samo stanowisko, Product Manager, wydaje mi się, że powinno niektórych zainteresować.

Firma: AB S.A.
Stanowisko: Product Manager Rynek Gier Komputerowych
Miasto: Chorzów
Data publikacji ogłoszenia: 14.05.2013
Treść ogłoszenia:
Opis stanowiska:

zarządzanie ofertą dystrybucji gier w sieci sklepów komputerowych
nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych
decydowanie o rozwoju produktów
odpowiedzialność za wyniki finansowe projektu
Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku
bardzo dobra znajomość rynku gier
orientacja na wynik
bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej
umiejętność zarządzania projektami i zlecania zadań
komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
kreatywność
biegła znajomość języka angielskiego
mile widziane wykształcenie wyższe

Oferujemy:

atrakcyjne warunki zatrudnienia
ciekawą pracę w zgranym zespole
możliwość poznania najnowszych technologii
bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz