wtorek, 17 września 2013

Tanie granie premiery! - GTA V (PS3, Xbox 360) - Empik

Gdzie można było kupić najtaniej GTA V w dniu premiery? W Empiku! Powiem szczerze, nie sądziłem, że napiszę coś takiego. A tutaj takie miłe zaskoczenie. GTA V w Empiku w dniu premiery kosztuje 199,99 zł (jak zapewne dobrze wiecie). Choć cena od jutra podskoczy do 259,90 zł to i tak należą się słowa uznania za ten ruch. Wybaczcie MediaMarkt i Saturn (i inni) ja swój egzemplarz gry zakupiłem właśnie w Empiku.

GTA V (PS3, Xbox 360) - premierra!
Cena: 199,99 zł
Miejsce: cała Polska (Empik)
Komentarz: Najtaniej w Empiku? Tak! Należą się słowa uznania.

Na dodatek otrzymałem w zestawie:
O Preorder poprosiłem sprzedawcę, natomiast plakat każdy klient otrzymywał gratis. Brakowało tylko DLC Sterowca do pełni szczęścia (UPDATE!: DLC Sterowiec jednak jest dostępne! Znajduje się w środku opakowania! Proszę, teraz mogę powiedzieć bezapelacyjnie, że zdecydowanie zakup w Empiku okazał się najlepszym wyborem. Szanuję i dziękuję. )

Tylko, że...
Ta data minimalnie sprawiła niesmak (czemu na plakacie nie chwalimy się 17 września??? Kiedyś to będzie przecież pamiętliwa data), ale... darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy, więc już przymykam oczy.

Jestem tym typem jednostek, który potrafi wygenerować w sobie stoicki spokój i może chwilę poczekać z od foliowaniem gry w dniu premiery. Ale... Dobra, kończymy, nie mogę się już dłużej powstrzymywać! Na koniec chciałem tylko złożyć gratulacje firmie Cenega za przeprowadzenie kapitalnej kampanii marketingowej! Światowa klasa! Tak trzymać :) Spełniliście pokładane w Was oczekiwania. Dobra robota. 

1 komentarz:

  1. No jak na Empik i na jak tak "marżową" instytucję, to się wysilili. Ładnie.

    OdpowiedzUsuń