środa, 25 września 2013

Wydarzenie - Pog(R)adajmy październik 2013 - Spotkanie dla Graczy w Warszawie

Zapraszam Was wszystkich serdecznie na piąte z kolei spotkanie z cyklu Pog(R)adajmy. Odbędzie się ono 9 października w godz. 20:00-23:00 tam gdzie zawsze :) czyli w warszawskim klubie Level Up, mieszczącym się przy ulicy Moliera 4/6. Swoją obecność zadeklarowało m.in. trzech prelegentów, którzy byli z nami na wrześniowym spotkaniu, a także media branżowe i oczywiście pracownicy z branży gier :) Z jakich firm konkretnie? Dowiecie się na spotkaniu ;) Z kolei nowi sponsorzy przygotowali dla Was kilka nowych nagród... ;) Ale o tym dowiecie się już bezpośrednio z naszego bloga, w następnych dniach. Wszystkim Pog(R)adym'com i nowym uczestnikom życzę do jak najszybszego Pog(R)adania! :)


Wydarzenie: Pog(R)adajmy październik 2013 - Spotkanie dla Graczy w Warszawie
Data: 09.10.2013 godz. 20:00-23:00
Miejscowość: Warszawa (Level Up, ul. Moliera 4/6)

Dla tych, którzy być z nami nie mogli, przygotowane relacje ze wszystkich spotkań:
Pog(R)adajmy sierpień 2013: inteGRAtion Party Edition!Relacja - Pog(R)adajmy: inteGRAtion Party Edition - Spotkanie dla Graczy w Warszawie

Informacja oficjalna:
Pog(R)adajmy październik 2013 - Spotkanie dla Graczy w Warszawie

Data: 9 października 2013 godz. 20:00-23:00
Lokalizacja: Klub Level Up, ul. Moliera 4/6, 00-076 Warszawa
Organizator: blog Graczem od dziecka
Koszt: 0 zł
Ograniczenie wiekowe: +18 lat

Proponowany strój: koszulki dla Graczy!

Plan spotkania:
- 20:00 rozpoczęcie luźnej rozmowy o grach "przy piwie"
- 22:00 inteGRANIE wraz z losowaniem nagród ufundowanych przez sponsorów
- 23:00 zakończenie spotkania

W ramach Pog(R)adajmy oprócz wspólnej dyskusji w gronie Graczy każdy z uczestników ma możliwość przetestowania gier na jednym z 30 urządzeń do grania dostępnych w klubie Level Up, w tym: Xbox 360 wraz z zestawem do Guitar Hero i DJ Hero, Wii z dostępną szeroką biblioteką gier na GameCube, a także konsole pozostałe konsole takie jak Dreamcast, Nintendo 64, Sega Mega Drive, Atari 2600, darmowe automaty arcade oraz Pegasus!

Nasze spotkania odwiedzali pracownicy firm: CD Projekt RED, Techland, People Can Fly, CI Games, Sony Computer Entertainment Polska, QLOC, Testronic Labs, World-LooM, CreativeForge Games, Chicken in the Corn, Magazyn Gamer, The Armory, Madgames, Stargame, PaDtv, GameFaction, HC Gamer, PS4life, Muzeum Gier Wideo, Gramy!, Polskie gry komputerowe, Grające kobiety, Sexy Cosplay, Mortal Kombat Poland, Nephilim Cosplay, Gamedec - badanie i projektowanie gier, Vipmultimedia.pl, Brona Cultura, All In, klan OFPS, BEST Gamers Tournament, Brunecia, GMIX.pl, BACKDASH, , Level Up, Graczem od dziecka oraz freelancerzy.

Pog(R)adajmy dotychczas sponsorowali: Licomp Empik Multimedia, Techland, Brona Cultura, Magazyn Gamer, klan OFPS, PaDtv, GameFaction, CD Projekt RED, Chicken in the Corn, gamingstore.pl, Level Up, Graczem od dziecka.

Dla kogo jest to spotkanie? Dla Graczy oraz pracowników z branży gier.

Pog(R)adajmy odbywa się cyklicznie w każdą drugą środę miesiąca w Warszawie.

O czym Pog(R)adamy? O grach na luzie.

Zatem, do Pog(R)adania!

Kontakt: schemat@wp.eu 

Peace 

PSX. Pog(R)adajmy odbywa się cyklicznie w każdą drugą środę miesiąca w Warszawie. Nie ukrywam, że ten termin jest dyktowany dwoma czynnikami. Regularnie co miesiąc nie jesteśmy w stanie wynająć lokalu za darmo w soboty, po drugie spotkania te są ukierunkowane na Graczy i pracowników z branży gier mieszkających w Warszawie i okolicach (siłą rzeczy). Ale jeżeli chciałbyś zorganizować Pog(R)adajmy w swoim mieście (Kraków, Poznań, Bydgoszcz, Wągrowiec, Dębki... Leeds, Londyn itd.) daj mi znać na e-mail: schemat@wp.eu a pomogę w realizacji Twojego pomysłu. Pamiętajcie, jeżeli czegoś bardzo chcemy i nie ma specjalnych sztucznych ku temu przeszkód, to wszystko jesteśmy w stanie zrobić. Ja na pewno, choć jedynie na odległość, mogę służyć pomocą.

Utworzona grupa na dla wszystkich uczestników Pog(R)adajmyPog(R)adajmy - Spotkanie Wszystkich Graczy

Utworzona grupa na Steam dla wszystkich uczestników Pog(R)adajmyPog(R)adajmy - Spotkania Wszystkich Graczy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz