poniedziałek, 9 grudnia 2013

Gadżety - Nintendo wkracza do Polskiego McDonald's

Ilu z was lubi kolekcjonowanie gadżetów związanych z grami? Koszulki, specjalne wydania padów, konsol, smycze czy też figurki to nieodłączny element promocji danej gry w dzisiejszym świecie. Kiedyś z jednym kolegą zastanawiałem się dlaczego do każdej edycji specjalnej gry nie jest wrzucana koszulka z jakimś dobrym motywem z danego tytułu. Przecież Gracze sami tworzyliby dodatkową reklamę nosząc je na ulicy w środku dnia. No ale nie o tym chciałem przecież pisać.


Figurki z Super Mario, bo o nich mowa, zawitały do polskich McDonald's-ów co jest naprawdę nie lada wydarzeniem biorąc pod uwagę jak długi czas nasz kraj jest bez oficjalnego wsparcia Big N. Wczorajszy wieczór zapowiadał się na wielogodzinne ogrywanie PlayStation 4, które zagościło pod moim dachem ale przypadkowe zaglądanie na Facebooka doprowadziło do tego, że wraz z kolegą o godzinie 23 postanowiliśmy wybrać się do znanej sieci fast foodów po swoje figurki.

Na miejscu okazało się, że są one wykonane z bardzo porządnego plastiku a wykończenie w postaci malowania jest na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo każda figurka ma swoją dodatkową funkcję i tak np widoczny na zdjęciu grzybek po naciśnięciu wydaje z siebie charakterystyczny dźwięk towarzyszący powiększeniu rozmiarów Mariana. Do wyboru mamy aż 8 zabawek i najważniejsza informacja jest taka, że nie trzeba kupować żadnego zestawu Happy Meal żeby je nabyć. Wystarczy powiedzieć, które figurki nas interesują i za 5zł za sztukę możemy już się cieszyć jak małe dziecko (bez wstydu się przyznaję, że zaraz po spałaszowaniu jedzenia rozrywałem folię przy stoliku ku zdziwieniu pozostałych osób i zacząłem się bawić nowymi gadżetami).

A więc fani Mario, Nintendo, gier czy po prostu kolekcjonerzy - jeżeli do tej pory unikaliście jedzenia z McDonald's teraz warto do nich zajrzeć.

_ _  _ _ R _ (Wydawca: Activision, Platforma: PS3, Sponsor: Graczem od dziecka)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz