środa, 4 grudnia 2013

Wydarzenie - Pog(R)adajmy: Game-Xmas Edition! - Spotkanie dla Graczy w Warszawie

Już 11 grudnia w warszawskim klubie Level Up, odbędzie się siódme spotkanie z cyklu Pog(R)adajmy, organizowane przez nasz blog! Będzie to pierwsza w historii zimowa edycja, dlatego otrzymała przydomek "Game-Xmas Edition!"! Po raz kolejny będzie to wyjątkowe spotkanie z kilku powodów. Niektórych nawet mocno rewolucyjnych...


Pierwszą rewolucyjną zmianą jest informacja, iż Pog(R)adajmy w Warszawie będzie ostatnim ze spotkań prowadzonych przeze mnie. Ze względów prywatnych przeprowadzam się do innego miasta. Jednak w związku z tym tak naprawdę nic nie ulega zmianie, a uważam, iż dzięki temu zyskamy jeszcze więcej pozytywów... Dlaczego?

Od stycznia Pog(R)adajmy w Warszawie będą prowadzone przez portal Brona Cultura. Tę zwariowaną ekipę mogliście poznać na jednym z naszych spotkań, z kolei Gorky, jeden z redaktorów, jest naszym stałym bywalcem, który opuścił tylko jedno spotkanie z powodu... prywatnego wyjazdu do Japonii. Wybaczyliśmy mu, tym bardziej, że przywiózł Pocky i na grudniowym spotkaniu opowiem nam o swojej podróży (tak, będą zdjęcia hostess).

Ze zmianą mojego miejsca zamieszkania wiąże się również to, że... Pog(R)adajmy będzie organizowane także w innym regionie Polski :) Konkretnie w Krakowie, gdzie też się wybieram. O szczegółach poinformuję Was jednak niebawem, aczkolwiek mam w planie zorganizowanie spotkania w tym właśnie mieście już w styczniu. Na marginesie dodam również, że odezwały się do mnie osoby ze Śląska i są spore szanse na zorganizowane Pog(R)adajmy również w Katowicach :)

Kolejną nowością na naszym nadchodzącym spotkaniu będzie "roz(GRA)dawanie". To taka prosta zabawa, w której uczestnicy spotkania będą mogli otrzymać grę w ramach prezentu z okazji zbliżających się świąt. Będzie to konkurs, w którym będzie trzeba podać tytuł gry znajdującej się w worku św. Mikołaja. Kto pierwszy odgadnie tytuł, tego będzie gra. Proste. Czy może nie? Jeżeli zadanie wydaje się Wam trudne to informuję, że już niebawem na łamach bloga będą pojawiały się podpowiedzi do tytułów gier, które znajdą się w worku. Przykład takiej podpowiedzi? M _ _ _ _  G _ _ _  S _ _ _ _  _ (Wydawca: Konami) ;)

W związku z edycją zimową zmienia się również jednorazowo godzina spotkania. Pog(R)adajmy: Game-Xmas Edition! odbędzie się 11 grudnia 2013 w godz. 18:30 - 22:30 w warszawskim klubie Level Up.

Organizatorem spotkanie jest blog: Graczem od dziecka.

PSX. Istnieje możliwość zakupu ostatnich sztuk limitowanej serii koszulek:

Zatem, do Pog(R)adania!

Wydarzenie: Pog(R)adajmy: Game-Xmas Edition!
Data: 11.12.2013 godz. 18:30-22:30
Miejscowość: Warszawa (Level Up, ul. Moliera 4/6)
Dodatkowe informacje: Pog(R)adajmy: Game-Xmas Edition! - Spotkanie dla Graczy w Warszawie

Nasze spotkania odwiedzali pracownicy firm: CD Projekt RED, Techland, People Can Fly, CI Games, Sony Computer Entertainment Polska, QLOC, Testronic Labs, Flying Wild Hog, World-LooM, CreativeForge Games, Chicken in the Corn, Magazyn Gamer, The Armory, Madgames, Stargame, PaDtv, GameFaction, HC Gamer, PS4life, Muzeum Gier Wideo w Polsce, Gramy!, Polskie gry komputerowe, Grające kobiety, Sexy Cosplay, Mortal Kombat Poland, Nephilim Cosplay, Gamedec - badanie i projektowanie gier, Vipmultimedia.pl, Brona Cultura, All In, klan OFPS, BEST Gamers Tournament, Brunecia, GMIX.pl, BACKDASH, Level Up, Graczem od dziecka oraz freelancerzy.

Pog(R)adajmy dotychczas sponsorowali: Licomp Empik Multimedia, PaD.tv, GameFaction, Ultima.pl, Brona Cultura, CD Projekt RED,  Techland,  Magazyn Gamer, klan OFPS,   Chicken in the Corn, Zjazd Twórców Gier, czytelnicy (Paulinshen i Tholkael), Muzeum Gier Wideo w Polsce, gamingstore.pl, Level Up, Graczem od dziecka.

Utworzona grupa na dla wszystkich uczestników Pog(R)adajmyPog(R)adajmy - Spotkanie Wszystkich Graczy

Utworzona grupa na Steam dla wszystkich uczestników Pog(R)adajmyPog(R)adajmy - Spotkania Wszystkich Graczy

PS2. Pog(R)adajmy odbywa się cyklicznie w każdą drugą środę miesiąca w Warszawie. Nie ukrywam, że ten termin jest dyktowany dwoma czynnikami. Regularnie co miesiąc nie jesteśmy w stanie wynająć lokalu za darmo w soboty, po drugie spotkania te są ukierunkowane na Graczy i pracowników z branży gier mieszkających w Warszawie i okolicach (siłą rzeczy). Ale jeżeli chciałbyś zorganizować Pog(R)adajmy w swoim mieście (KrakówPoznań, Bydgoszcz, Wągrowiec, Dębki... Leeds, Londyn itd.) daj mi znać na e-mail: schemat@wp.eu a pomogę w realizacji Twojego pomysłu. Pamiętajcie, jeżeli czegoś bardzo chcemy i nie ma specjalnych sztucznych ku temu przeszkód, to wszystko jesteśmy w stanie zrobić. Ja na pewno, choć jedynie na odległość, mogę służyć pomocą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz