sobota, 1 marca 2014

Strefa PeCeta - Ponad 16 miejsc pracy! - Praca w branży gier - Programista Gier - Cała Polska - IT&T Recruitment

Najprawdopodobniej wystartowała nowa firma (przypuszczam, że agencja) na rynku, która poszukuje programistów z całej Polski do tworzenia gier. Poniższe ogłoszenie dotyczy województwa Dolnośląskiego, ale jak już klikniecie na link to na samym dole znajdziecie odnośniki do 15 kolejnych ogłoszeń. Nie ma podanych miast, są jedynie województwa. Czyli innymi słowy, jest praca w całym regionie Polski. Jeden z fragmentów ogłoszenia brzmi: "Oferujemy: (...) Unikalną możliwość stania się częścią profesjonalnego zespołu twórców gier." Zatem, jeżeli ktoś zastanawia się jak zdobyć doświadczenie w branży i posiada skilla programistycznego, furtka do pracy w branży gier wydaje się otwarta. Wszystkim aplikującym Czytelnikom bloga życzę oczywiście powodzenia!

Nadawca: IT&T Recruitment
Stanowisko: Programista Gier
Lokalizacja: Cała Polska
Link do ogłoszenia: Programista Gier
Data publikacji ogłoszenia: 01.03.2014
Treść ogłoszenia:
"IT&T Recruitment

Rekrutacja informatyków dla firm z różnych branż to nasza specjalność. Wieloletnie doświadczenie w profilowanym na IT doradztwie personalnym pozwala nam na dobór właściwej kadry informatycznej.

Dla naszego Klienta poszukujemy wykwalifikowanego Kandydata na stanowisko:

Programista Gier

Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie

Opis stanowiska:
Kandydat powinien znać zasady programowania obiektowego i sprawnie operować jednym z języków: C++ lub Action Script 3.

Wymagania:
Wysokie umiejętności i doświadczenie w stosowaniu jednej z następujących technologii: C++, Action Script 3.
Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej.
Rozeznanie w tematyce gier komputerowych oraz zagadnień grafiki 2D i 3D.

Oferujemy:
Konkurencyjne wynagrodzenie.
Rozwój umiejętności i poznanie specyfiki tworzenia gier społecznościowych.
Unikalną możliwość stania się częścią profesjonalnego zespołu twórców gier. (...)"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz