wtorek, 8 kwietnia 2014

Wydarzenie - Grakademik #23 - Łódź

W ten piątek w Łodzi odbędzie się dwudziesty trzeci Grakademik. Tematem przewodnim spotkania będzie zagadnienie podziału graczy na zaangażowanych i okazjonalnych (tzw. hardcore & casual). Wstęp jest darmowy. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam na spotkanie! Szczegóły wydarzenia znajdziecie w oficjalnej notce poniżej.


Wydarzenie: Grakademik #23
Data: 11.04.2014 godz. 18:00
Miejscowość: Łódź (Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18 - sala 308)
Koszt: 0 zł
Dodatkowe informacje: Grakademik #23
Oficjalna informacja:
"Dwudziesty trzeci Grakademik odbędzie się już w najbliższy piątek (11 kwietnia) w Łódzkim Domu Kultury (sala 308 na trzecim piętrze). Organizatorzy cyklicznych spotkań poświęconych dyskusjom na temat gier komputerowych i kultury grania – Dominika Staszenko i Marcin M. Chojnacki zapraszają wszystkich fanów elektronicznej rozrywki do udziału w debacie oraz wysłuchania poprzedzającej ją prelekcji. Tematem kolejnego Grakademika będzie zagadnienie podziału graczy na zaangażowanych i okazjonalnych (hardcore & casual). Poruszona zostanie kwestia różnic w obu sposobach odbioru gier; uczestnicy będą mogli również zastanowić się czy istnieją tytuły sprzyjające graniu zaangażowanemu oraz okazjonalnemu, a także czy można wskazać wyraźną granicę pomiędzy tymi dwoma typami odbioru gier. Prelekcję wygłosi dr Paweł Grabarczyk z Uniwersytetu Łódzkiego. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00, wstęp bezpłatny.

W Grakademikach uczestniczą łódzcy twórcy, publicyści, badacze i przede wszystkim miłośnicy gier komputerowych zainteresowani refleksją nad obiektem ich zainteresowania, wymianą poglądów i spostrzeżeń w gronie prawdziwych pasjonatów. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a głos w moderowanej przez organizatorów dyskusji może zabrać każdy z uczestników."

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz