piątek, 25 kwietnia 2014

Wydarzenie - Wielkie otwarcie Level Up w Poznaniu

Już jutro będzie miało miejsce otwarcie nowego klubu dla Graczy w Poznaniu! Czytelnicy bloga powinni kojarzyć markę Level Up, jeżeli nie, czym prędzej należy nadrobić zaległość! Pierwszy lokal Level Up powstał w Warszawie i z miejsca zebrał mnóstwo pozytywnych opinii, w tym także i moją. To w Level Up'ie m.in. dzięki uprzejmości współwłaściciela lokalu wystartowaliśmy z pierwszym spotkaniem z cyklu Pog(R)adajmy. Tym bardziej cieszy powstanie nowego miejsca dla Graczy, w sentymentalnym dla mnie Poznaniu, w którym studiowałem. Już jutro o godz. 18:00 wielkie otwarcie! Lokal znajduje się na ulicy Wrocławskiej 12. Podczas otwarcia obędzie się turniej w Mortal Kombat 9 na konsoli Xbox 360. W imieniu właścicieli Level Up serdecznie zapraszam!

Wydarzenie: Wielkie otwarcie Level Up w Poznaniu
Data: 26.04.2014 godz. 18:00
Miejscowość: Poznań (Level Up, ul. Wrocławska 12)
Dodatkowe informacje:
Wielkie otwarcie Level Up w Poznaniu

Informacja prasowa:
"Dobra wiadomość dla wszystkich graczy z zachodniej części Polski ! Już 26 kwietnia o godzinie 18:00 zapraszamy wszystkich na wielkie otwarcie kolejnej filii klubu dla graczy Level Up - tym razem podbijamy Poznań! Koncepcja Level Up pozostaje taka sama - wstęp oraz granie całkowicie za darmo oraz świetnie zaopatrzony bar z fantazyjnymi drinkami tematycznymi! Oprócz standardowych stanowisk z Xbox 360 oddajemy w Wasze ręce Wii oraz Pegazusa! 

Co czeka na Was po otwarciu Level Up w Poznianiu? Turnieje, premiery gier, spotkania planszówkowe, panele no i najważniejsze, czyli długie, relaksujące wieczory przy piwie i najlepszych tytułach na najlepsze konsole!

Startujemy o godzinie 18:00 i bawimy się do białego rana! 

W planach turniej Mortal Kombat z miłymi upominkami od baru! Więcej info już wkrótce!"

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz