sobota, 9 maja 2015

Wydarzenie - Mam pomysł na grę… i co dalej? - Ganymede Academy - Kraków

Chcesz tworzyć gry, ale nie wiesz jak zacząć? Firma Ganymede specjalnie dla Ciebie stworzyła Ganymede Academy - inicjatywę w ramach której organizowane są darmowe wydarzenia dla Graczy, w których zainteresowani mogą poznać tajniki tworzenia gier. Jest to świetne miejsce aby złapać wiatr w żagle i spróbować urzeczywistnić swoje pomysły. O fazie początkowej powstawania gier dowiecie się właśnie na następnym spotkaniu. Jest to świetne wydarzenie dla Graczy z Krakowa i okolic marzących o tworzeniu gier i pracy w branży!


Wydarzenie: Mam pomysł na grę… i co dalej?
Data: 14.05.2015
Miejscowość: Kraków (Ganymede Academy, ul. 29. listopada 45A)
Dodatkowe informacje:

Mam pomysł na grę… i co dalej?
Informacja prasowa:
"Większość startupów growych umiera, bo w odpowiednim momencie nie potrafiło wyciągnąć właściwych wniosków i postawić nowej hipotezy. 
Jak uniknąć tych błędów? 

Podczas prezentacji postawimy sobie kilka kluczowych pytań: Jak zweryfikować pomysł z rzeczywistością i oszczędzić sobie niepotrzebnej pracy? Jak wycisnąć maksymalną wartość z koncepcji przy minimalnym wysiłku? Do czego się przydaje Walking Skeleton i co ma wspólnego przemysł motoryzacyjny z branżą gier?

Podczas spotkania opowiem, czym jest Minimum Viable Product, czyli produkt o minimalnej koniecznej funkcjonalności, wskażę sposoby na zwiększenie szansy sukcesu gry i omówię założenia leanowego procesu developmentu gry.

Na spotkanie obowiązuje wcześniejsza rejestracja http://12574-6.evenea.pl/"

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz