środa, 2 września 2015

Strefa PeCeta - Wydarzenie - Koncert Might & Magic z okazji Might & Magic Days - Kraków

Świetna wiadomość dla fanów ścieżki dźwiękowej z serii Might & Magic! Z okazji dwudziestolecia serii polski oddział Ubisoft zaprasza do udziału w koncercie muzyki z gry, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Krakowie. Co ciekawe, wstęp jest darmowy! Decyduje kolejność stawienia się w kolejce (informacja potwierdzona u współorganizatorów koncertu ;) )! Brawa za taką inicjatywę dla Ubisoft Polska! Oby inni wydawca brali z Was przykład! To jak już dłoń pochwaliłem, to tradycyjnie zabiorę się za całą rękę - Ubi, pamiętajcie również o serii Assassin's Creed... ;) Gratulacje!


Wydarzenie - Koncert Might & Magic z okazji Might & Magic Days
Data: 05.09.2015 godz. 10:00
Miejsce: Kraków (kinie KIJÓW.CENTRUM, al. Krasińskiego 34)
Koszt: 0 zł
Dodatkowe informacje:
Zapraszamy do Krakowa na koncert Might & Magic Heroes z okazji Might & Magic Days
Informacja prasowa:
"Ubisoft ma powody do świętowania, Might & Magic Heroes, kultowa seria turowych strategii fantasy, obchodzi w tym roku swoje dwudziestolecie. Z tej okazji polski oddział Ubisoftu postanowił uczcić okrągłe urodziny serii specjalnie dedykowanym wydarzeniem, które będzie miało miejsce 5 września w Krakowie w kinie KIJÓW.CENTRUM (al. Krasińskiego 34). Jedną z wielu przygotowanych przez organizatorów atrakcji jest kameralny koncert z muzyką do znanych nam części z Might & Magic Heroes. Przygotowaniem koncertu zajęła się nasza strona, dlatego mamy nadzieję, że to, co dla Was szykujemy, Wam się spodoba. Wstęp na koncert nie jest biletowany i jego początek zaczyna się o godzinie 10:00 rano.

Na scenie popularne tematy z serii Might & Magic Heroes wykonają:

Kwartet smyczkowy: Airis Quartet

Gitara klasyczna: Łukasz Kapuściński

Sopran: Anna Stolarczyk

Baryton: Aleksander Cespedes

Aranżacje utworów przygotował Jan Sanejko

Na miejscu oprócz koncertu możecie liczyć na wiele atrakcji związanych z obchodzonym dwudziestoleciem serii Might & Magic Heroes. W programie imprezy znalazła się specjalnie przygotowana prezentacja i panel dyskusyjny z zespołem deweloperskim Limbic Entertainment, a także możliwość zagrania w siódmą odsłonę Might & Magic Heroes. W imieniu naszym oraz organizatorów serdecznie zapraszamy i widzimy się na miejscu."

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz