sobota, 5 września 2015

Wydarzenie - 18 lat PSX Extreme - Warszawa

Mój ulubiony magazyn o grach obchodzi już 18-ste urodziny! Niesamowite! To w sumie dziwne uczucie, bo czasami spoglądałem na niego jak na starszego kumpla, który towarzyszył mi w różnych chwilach życia. Dzięki stary! No właśnie - wiesz, teraz ja mogę Ci jakąś mądrością rzucić. Obyś się nie zmieniał - pamiętaj, że nawet w życiu dorosłym powinno drzemać w Tobie dziecko. Zresztą Ty o tym dobrze wiesz, w końcu jesteś Graczem.


Redakcja PSX Extreme zaprasza wszystkich Czytelników do Warszawy na uroczystość 18-lecia istnienia swojego magazynu o grach na konsole! Nie zabraknie wielu, wielu atrakcji (m.in. panel dyskusyjny z redaktorami, prezentacje gier na PS4, standy z kierownicami, cosplay, gogle VR, konkursy, strefa retro), które wszystkie aktualizowane są na bieżąco na dedykowanym wydarzeniu - całość tradycyjnie znajdziecie w odnośniku. Wstęp bezpłatny. Ja już teraz życzę Tobie PSX Extreme - 100 lat! Dobrze, że jesteś.

Wydarzenie: 18 lat PSX Extreme
Data: 12.09.2015 godz. 16:00
Koszt: 0 zł
Miejscowość: Warszawa
Dodatkowe informacje:
18 lat PSX Extreme
Informacja prasowa:
"Zapraszamy na 18. urodziny magazynu PSX Extreme!
W programie m.in. panel dyskusyjny z przedstawicielami redakcji, stanowiska PS4 z najnowszymi grami, profesjonalne stanowiska do gier wyścigowych (fotele Playseat, kierownice Thrustmaster), przedpremierowe testy i pokazy gier, możliwość wypróbowania gogli VR, strefa gier retro, quizy, konkursy i Crazy Compos z atrakcyjnymi nagrodami! Więcej informacji wkrótce na www.PPE.pl"

Zdecydowanie polecam!

Informacja:
Organizujesz wydarzenie dla Graczy lub turniej i chcesz go nagłośnić? Podeślij o tym info na: schemat@wp.eu.

1 komentarz:

  1. Zdecydowanie najlepsze pismo dotyczące rozgrywki wideo - humorystyczne komentarze, luzackie podejście i przekaz od graczy do graczy, zupełnie co innego niż sztywny i sztampowy CD Action.

    OdpowiedzUsuń