wtorek, 1 września 2015

Wydarzenie - Tactical Beer Operations: MGS-owe spotkanie przy piwie - Katowice

Czekałem na tego typu wydarzenia. Zlot miłośników gry Monster Hunter przetarł pewne szlaki. Teraz kolej na serię MGS! Spotkanie dla fanów w Katowicach. Mam nadzieję, że takich inicjatyw będzie kiedyś w Polsce na pęczki. W sobotę - 12 września. Być może tego dnia wypowiem: "On my way".


Wydarzenie - Tactical Beer Operations: MGS-owe spotkanie przy piwie
Data: 12.09.2015 godz. 17:30
Miejsce: Katowice (Cybermachina, ul. Damrota 6)
Koszt: 0 zł
Dodatkowe informacje:
[Katowice] Tactical Beer Operations: MGS-owe spotkanie przy piwie
Informacja prasowa:
"Zbliża się wrzesień. Uczniowie idą do szkoły, studenci będą próbowali przetrwać kampanię wrześniową, a fani Metal Gear Solid będą zarywać nocki nad nową odsłoną serii. To ostatnie będzie okazją by starzy fani przypomnieli sobie o tej wspaniałej serii, a ich nieco młodsi koledzy wreszcie poznali jedną z najbardziej zasłużonych marek w historii gier wideo (i się w niej zakochali ;)). To także świetna okazja by jedni i drudzy mieli okazję lepiej poznać się i podzielić wrażeniami, a jak wiadomo nic nie służy takim celom lepiej niż wspólny wypad na piwo. 

Z tej okazji Redakcja Zanzibar pragnie zaprosić wszystkich fanów MGSa na spotkanie, które odbędzie się 12.09.2015 r. w Cybermachinie w Katowicach. Nie możemy wam co prawda zaoferować uścisku ręki Kojimy albo krótkiego sam na sam ze Stefanie Joosten (pracujemy nad tym), ale oferujemy możliwość porozmawiania o serii oraz pogrania z ciekawymi ludźmi w ciekawym miejscu i w rewelacyjnej atmosferze. Czekamy na was! B.Y.O.B.* ;)


*Bring Your Own BoxesKrótkie notki informacyjne:
- Co prawda wstęp na imprezę jest zupełnie wolny, ale prosilibyśmy jednak o zgłaszanie chęci przybycia w wydarzeniu na FB. Musimy po prostu ze względów organizacyjnych mieć orientacyjne rozeznanie ile osób chciałoby się pojawić.
- Wiemy, że między premierą MGS5 oraz planowanym spotkaniem minie niewiele czasu, przez co wiele osób nie zdąży jeszcze nowej części przygód Snake'a ukończyć, ale nie planujemy wprowadzać jakiegoś odgórnego zakazu na spoilery. Wiemy, że wielu z was będzie chciało na świeżo wymienić się wrażeniami z nowej odsłony i nie chcielibyśmy wam zabierać tej możliwości. Prosimy tylko uszanować kolegów, którzy gry nie zdążą do tej pory przejść i woleliby nie być wbrew własnej woli bombardowani spoilerami."

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz