wtorek, 27 października 2015

Relacja - Pog(R)adajmy: październik 2015! - Kraków

Gdyby ktoś pytał o czym rozmawialiśmy na Pog(R)adajmy w Krakowie w październiku - odpowiedź "demka itd." byłaby bardzo uboga i nie odzwierciedlała do końca tego co miało miejsce na spotkaniu. Owszem, przyjrzeliśmy się demom, trialom, wersjom early access, becie Star Wars itd. ale jak każdy zaczął dorzucać swoje "3 grosze" wyszła nam dyskusja na prawie całą część do tego przeznaczoną. Tradycyjnie w jakościowym wydaniu.


Nie zabrakło też pytań dodatkowych z rzeczy które miały miejsce w ostatnim czasie (np. premiera magazynu o Minecraft - ok... - oczywiście rozgorzała gorąca dyskusja). W tym miesiącu miałem również jedną drobną niespodziankę dla uczestników. Ucieszyło się może z 4-6 osób, ale to zawsze coś! A była nią... moja konsola PS2 wraz z dwoma padami - nie nie do wygrania (za bardzo jesteście rozpieszczeni jeżeli tak pomyśleliście!) - a do inteGRANIA. Tak - coby klasyce i miłym wspomnieniom oddać hołd biorąc pod uwagę główny temat spotkania.

Wybrani uczestnicy mieli okazję zagrać w: Soul Calibur 2, Crash Tag Team Racing, NHL czy PES 3! - w to ostatnie jak grałem z uczestnikami to świata nie widziałem, a banan sam pojawiał mi się na twarzy! Czas ustawiony na 5 minut połowy, no i jak to w demie, możliwość rozegrania tylko jednej połowy... dawały całe 2 i pół minuty miodu!! Aha, jak się fajnie grało w nowsze części PESa już w domu po tym spotkaniu!

Fajnie jest widzieć stałych bywalców, a także kilka osób nowych. Myślę, że uformowała nam się ciekawa grupa na Pog(R)adajmy. Oczywiście brakowało jeszcze kilka osób z tych "stałych", ale przed nami kolejne spotkania.

Oprócz Graczy na wydarzeniu byli obecni m.in. pracownicy firm Teyon, Sodigital, Sklep Gekon, Uniwersytet Jagielloński, Retro Age i freelancerzy.

Lista nagród które były do zgarnięcia podczas inteGRANIA:
- 8x bon 10 zł [Gekon]
- 1x wódka "Wyborowa" smakowa [Cybermachina]

Fotorelacja - Pog(R)adajmy: październik 2015 - Kraków, 14.10.2015


Nagroda ufundowana przez Cybermachina!
Zwycięzca nagrody za najlepszą odzież dla Graczy na Pog(R)adajmy: październik 2015 w Krakowie!Odzież dla Graczy:
Podziękowanie dla lokalu Cybermachina za udostępnienie nam miejsca zupełnie za darmo!

Do następnego Pog(R)adania!

2 komentarze:

  1. Było to moje pierwsze spotkanie z ekipą Pog(r)adajmy i było super ! Możecie być pewni, że pojawię się jeszcze nie raz :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Widać że spotkanie się udało, nic tak nie łączy jak wspólna pasja bądź zainteresowania - maniacy gier coś o tym wiedzą!

    OdpowiedzUsuń