poniedziałek, 23 listopada 2015

Wydarzenie - Bohater, suspens, wielki finał & Jak promować grę indie bez rozbijania banku? - Kraków

W ten czwartek w Ganymede Academy kolejne spotkanie, lecz tym razem będą aż dwa wystąpienia. Marcin Strzyżewski rozróżni dobrą fabułę od złej, a Natalia Dolżycka zdradzi Wam jak promować grę indie bez rozbijania banku. Szczególnie cieszę się z drugiego wystąpienia, ponieważ Natalię znam osobiście - jest organizatorką katowickiej edycji Pog(R)adajmy :) Dlatego tym bardziej zachęcam do udziału w wydarzeniu!


Wydarzenie: Bohater, suspens, wielki finał & Jak promować grę indie bez rozbijania banku?
Data: 26.11.2015
Koszt: -
Miejscowość: Kraków
Dodatkowe informacje: Bohater, suspens, wielki finał & Jak promować grę indie bez rozbijania banku?
Informacja prasowa:
"18.00 Marcin Strzyżewski: Bohater, suspens, wielki finał – czym różni się dobra fabuła od złej?

Wstęp: Od czego zacząć tworzenie własnej opowieści? Jaki powinien być nasz bohater? Co zrobić, kiedy w głowie pustka, a potrzebujemy kolejnej sceny?
Część właściwa: Bohaterowie płascy i głębocy na wybranych przykładach. Jak wykorzystać przewagi gier wideo, żeby stworzyć ciekawą historię, czyli interaktywność, głupcze! Gry Telltale’a, czyli krótka analiza dzieł mistrzów cyfrowych fabuł, bo jak się uczyć, to od najlepszych.

19.00 Natalia Dołżycka: Jak promować grę indie bez rozbijania banku?

Na wystąpieniu prelegentka pokaże najważniejsze, bardzo praktyczne wskazówki dotyczące działań promocyjnych, możliwych do otworzenia i skutecznego wykorzystania przez twórców gier niezależnych bez wydawania dużych pieniędzy (albo przy minimalnym nakładzie kosztów)."

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz