piątek, 27 listopada 2015

Wydarzenie - Warsztaty z tworzenia gier mobilnych - Lublin

Eventów przekazujących wiedzę Graczom na naszej mapie Polski coraz więcej! I bardzo dobrze, to jest kolejny dowód na to, że my jako kraj grami płynący (czy jakoś tak), jesteśmy coraz silniejsi! Prosto z mostu, macie okazję nauczyć się tworzenia gier mobilnych. Gdzie? W Lublinie. Za ile? Za 100 zł. Więcej szczegółów poniżej.


Wydarzenie: Warsztaty z tworzenia gier mobilnych
Data: 05.12.2015 godz. 10:00-17:00
Koszt: 100 zł
Miejscowość: Lublin
Dodatkowe informacje: Warsztaty z tworzenia gier mobilnych
Informacja prasowa:
"Wydaj własną grę! :D
Zapraszamy na niepowtarzalny warszat poświęcony tworzeniu własnych gier!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o stworzeniu własnej gry, ale nie wiedziałeś do końca jak się do tego zabrać? Czy brakowało Ci kogoś, kto pokazałby tajniki game devu i poprowadził przez proces twórczy? Czy chciałbyś wydać swoją grę?

Jeśli tak, to super!

Zainspirowani świetnymi warsztatami z produkcji gier, które mieliśmy niedawno przyjemność prowadzić, proponujemy nasz pomysł na pełne wartości spotkanie warsztatowe, którego celem będzie stworzenie własnej gry od podstaw. Podczas szkolenia będziemy pracować w grupach projektowych i wspólnie przebrniemy przez procesy:

- od pomysłu do konceptu
- projektowanie mechaniki i fabuły gier
- przygotowywanie warstwy wizualnej gry
- praca nad pomysłem, czyli programowanie... i nie tylko
- indywidualne rozmowy mentoringowe w teamach projektowych

I teraz najważniejsze...
Naszym ostatecznym celem jest nie tylko nauka przez doświadczenie procesu tworzenia gry, ale również FAKTYCZNE JEJ STWORZENIE. Mało tego, jeśli Ty jako twórca będziesz zadowolony ze swojego dzieła, my zaoferujemy Ci współpracę i publikację na naszym koncie deweloperskim na Google Play! Nie będziesz musiał zakładać własnej działalności. Mało tego, podzielimy się z Tobą naszymi zasobami rozpromowania Twojego tytułu (kanały dotarcia do klienta, promocja gry) oraz damy możliwość zarobienia na nim przez sprzedaż graczom na całym świecie.

Zainteresowany?
Koszt warsztatów to niecałe 100zł, ale jeśli jesteś sprytny to możesz kupić bilet wcześniej. Na samym początku sprzedaży dajemy Ci 30% zniżki.

Widzimy się!
(...)"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz