środa, 2 grudnia 2015

Strefa PeCeta - Wydarzenie - Nju Winter Games - Warszawa

Nie bez przyczyny ten event wylądował w strefie PeCeta. Przeglądam program i... nie ma konsol, nie ma konsol. Uuu... szkoda, bo w sumie wyglądał na ciekawie się zapowiadający. Ale jeżeli jesteś Graczem komputerowym - może Ciebie zainteresować. W ten weekend w Warszawie.


Wydarzenie - Nju Winter Games
Data: 05.12.2015 godz. 10:00-18:00
Miejsce: Warszawa (EXPO XXI Warszawa - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe, ul. Prądzyńskiego 12/14)
Koszt: 30-500 zł
Dodatkowe informacje:
Nju Winter Games
Informacja prasowa:
"NJU WINTER GAMES #njuYTday

Kolejna impreza organizatorów Orange Video Fest by LifeTube! Wydarzenie z okazji Mikołajek, które udowadnia, jak wspaniałą społecznością jest YouTube! 

Czekają na Was:
➡ Gwiazdy YouTube na Scenie Głównej i w strefie autografów, do której każdy będzie mógł wejść i spotkać ulubionych youtuberów!
➡ Gaming Zone: finały turniejów w CS:GO, LOL, HS komentowane przez Disa, Nervariena, Izaka i MKRR3, z którymi będzie można również pograć na 40 najnowszych komputerach w strefie wolnego grania!
➡ Fantasy Arena: największy w Polsce konkurs COSPLAY z gwiazdami tej dziedziny i ogromna strefa planszówek (ponad 150 różnych gier, wyjątkowe stoły do bitewniaków i turnieje Magic:The Gathering - nagrody o łącznej wartości ponad 8 000 zł), do tego atrakcje, gry i zabawy dla najmłodszych!
➡ Kids' Playground z polem bitwy Nerf z Jasiem Dąbrowskim, Szparagami i Tube Raiders + strefa z animacji dla dzieciaków (nauka żonglowania, szczudełka, konkursy i zabawy), a do wygrania kurs programowania dla dzieci! 
➡ Wielki prawie 200 metrowy dmuchany tor przeszkód w strefie Nju!
➡ Wiele cennych nagród i mikołajkowych prezentów!

Wśród gwiazd, m.in.: JDabrowsky w strefie Nerf, Radek Kotarski, AdBuster, Red Lipstick Monster, Sylwia Przybysz, Jelenie Jaja, Martin Stankiewicz, Z Dupy, Randall Martin, Szparagi, Drollercaster, Izak, Adrianna Skon, MKRR3, Autostopem Na Koniec Świata, Sadam, Chocolatemilk, Dis, Gibby Gibson, Kaiko, Kaluch, Kisiel, Kislu, Kurakable, Nervarien, PLKD, Ravgor, Rembol, SciFun, Skach, Smav, Thor, TubeRaiders, Cyprian Grabowski, Iluzjonistka, Gilathiss, WobecObiektywu, Abra Psiak, vNarf, Nazzes i wielu innych!

www.winter-games.pl
https://www.facebook.com/wintergames5/ 

Widzimy się 5 grudnia w Expo XXI! 

Brace yourselves, Nju Winter Games is coming!!!!"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz