poniedziałek, 8 lutego 2016

Wydarzenie - Pog(R)adajmy: Luty 2016 w wielu miastach Polski! - Kraków, Warszawa, Katowice, Bydgoszcz, Łódź, Toruń, Bielsko-Biała, Gdynia, Białystok

Zapraszam na kolejne Pog(R)adajmy w imieniu organizatorów z 10 miast w Polsce! Tematem głównym w lutym będą: "Lovestory. Historie miłosne w grach wideo i relacje romantyczne bohaterów". Dodatkowo pogadamy również m. in. o pierwszej w Polsce klasie o profilu e-sportowym z Kędzierzyna-Koźla, a także przyjrzymy się problemowi gry "Ant Simulator" - i jakie ryzyko może nieść wchodzenie we współpracę z niewłaściwymi ludźmi oraz jak sytuacja tej gry może mieć przełożenie na odbiór crowdfunding'u! Jeżeli interesujesz się grami bardziej niż tylko trochę, to nie może Ciebie zabraknąć.


Wydarzenie: Pog(R)adajmy: Luty 2016 w wielu miastach Polski!
Data: 10.02.2016 godz. 19:00-22:00
Koszt: 0 zł

1 komentarz:

  1. Przybyłem, zobaczyłem...spędziłem bardzo miło czas:) To naprawdę świetna inicjatywa. Fajnie, że są pozytywnie zakręceni ludzie, którzy swoją pasją mogą zarazić też innych. Jedyne czego mi tak naprawdę brakowało to większej ilości wypowiedzi przez uczestników. "Koło odpowiadających" zawęziło się do 5-6 osób, a było trochę więcej;) No, ale to nie spotkania charytatywne ani terapie, że każdy ma się spowiadać :P Pozdrawiam serdecznie i pozdrowienia dla GRACZY (to brzmi dumnie) :)

    OdpowiedzUsuń