środa, 10 kwietnia 2013

Praca w branży gier - Praktykant - Warszawa - muve.pl


Platforma muve.pl zaprasza do wzięcia udziału w 1-3 miesięcznych praktykach, w których jak pisze ogłoszeniodawca: "Praktykant uczestniczy w pracach na rzecz platformy nowych technologii muve.pl oraz ma okazję poznać od środka funkcjonowanie nowoczesnego sklepu internetowego z branży gier video." Cóż dodać więcej? Świetna szansa aby poznać pracę w branży gier od środka, wzbogacić swoje CV, a kto wie, może i nawet dać się zauważyć przez przyszłego pracodawcę?

Firma: muve.pl
Stanowisko: Praktykant
Miasto: Warszawa
Data publikacji ogłoszenia: 08.04.2013
Treść ogłoszenia:
"Platforma internetowa muve.pl zaprasza studentów oraz absolwentów na praktyki na okres 1-3 miesiące, podczas których Praktykant uczestniczy w pracach na rzecz platformy nowych technologii muve.pl oraz ma okazję poznać od środka funkcjonowanie nowoczesnego sklepu internetowego z branży gier video.
Od kandydatów oczekujemy dyspozycyjności w godz. 9-17 (do ustalenia w zależności od grafiku zajęć na uczelni), dobrej znajomości języka angielskiego oraz zapału i gotowości do nauki.
Przy współpracy z działem marketingu oraz sprzedaży Praktykant uczestniczyć będzie w projektach rozwojowych platformy oraz bieżących zadaniach sklepu.
Zapraszamy do podsyłania CV oraz krótkiego listu motywacyjnego."


Polecam!

2 komentarze:

 1. Currently it appears like Movable Type is the
  top blogging platform out there right now. (from what
  I've read) Is that what you're using on your blog?


  Look at my blog; dzierżawa ekspresów do kawy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. It's blogspot (blogger.com), friend.

   Usuń