czwartek, 29 sierpnia 2013

Wydarzenie - Niszówka #3 - Łódź

W sobotę o 20:00 w Warszawie jak dobrze wiecie odbędzie się trzecie już Pog(R)adajmy. Dla tych, którzy z jakiś powodów nie będą mogli z nami być, polecamy również odwiedzić inne wydarzenie związane z grami, które w tym samym dniu, lecz o wcześniejszej porze, odbędzie się w Łodzi. Także trzecia z kolei edycja spotkania Niszówka.

A czym jest Niszówka? Pozwolę sobie skorzystać z cytatu utworzonego przez Grakademię organizatora tego wydarzenia: "spotkanie poświęcone grom starszym, niezależnym, mało znanym i "oryginalnym". W programie strefa free-play przy konsolach, na rzutniku oraz bez prądu, a także Indie Express, czyli zachęcanie do zapoznania się z ciekawymi produkcjami w zawrotnym tempie. Nie zabraknie jakiegoś turnieju z nagrodą oraz wymiany poglądów. Wstęp bezpłatny! Zapraszamy!"

Dlatego jeżeli komuś faktycznie nie po drodze do Wawy, może bliżej będzie do Łodzi. Jest to bardzo fajny znak, że w jednym dniu w Polsce odbywają się dwa spotkania, w których mogą spotkać się Gracze. Może nie zabrzmię zbyt skromnie, ale oby było więcej takich wydarzeń w naszym kraju jak te oba! Dobra robota Panowie!


Wydarzenie: Niszówka #3
Data: 31.08.2013 godz. 13:00-18:00
Miejscowość: Łódź (Niebostan, ul. Piotrkowska 17)
Dodatkowe informacje: Niszówka #3

Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz