czwartek, 8 sierpnia 2013

Wyniki konkursu! - 8x koszulka z serii Call of Duty lub Prototype 2 - Graczem od dziecka

Mam już wyniki konkursu dotyczącego daty sierpniowego Pog(R)adajmy, która jako pierwsza została ujawniona w najnowszym numerze magazynu o grach konsolowych PSX Extreme. Oczywiście widzimy się... 31 sierpnia 2013 r. o godzinie 20:00 w lokalu dla Graczy Level Up :) Jak już poinformowałem wszystkich uczestników konkursu, z racji bardzo dużego zainteresowania konkursem, postanowiłem zwiększyć liczbę zwycięzców do 8 :) Było to możliwe dzięki dużej liczbie koszulek jaką podarowała nam firma Licomp Empik Multimedia. To jak, chcecie wiedzieć kto wygrał? :)


Zwycięzcami konkursu są:
Bartek Gierczak (Szczecin), który jako najszybszy wysłał do nas e-mail, gratulujemy!
Bartosz Kwadrans (Piotrowice), który jako ostatni wysłał do nas e-mail, gratulujemy!
Michał Majkowski (Kołobrzeg)
Adam Widuch (Łaziska Górne)
Jacek Szempliński (Gdańsk)
Runda bonusowa:
Anna Siemińska (Kietrz)
Łukasz Bijak (Kalisz)
Bartosz Przyborek (Katowice)
Gratulujemy! :)

Przypomnę tylko, że pozostałe koszulki będą możliwe do zdobycia w ramach sierpniowego i wrześniowego Pog(R)adajmy na które już teraz Was wszystkich zapraszam!

Ze zwycięzcami rozpoczniemy kontaktować się od 10.08.2013 r. w celu wybrania koszulki. O wyborze koszulki decyduje kolejność wygranych przedstawiona wyżej. Liczba i rozmiary koszulek Call of Duty i Prototype 2 jest ograniczona. Zwycięzca ma 24 h. na odpowiedź w sprawie wyboru koszulki, w przypadku braku odpowiedzi w ciągu 24 h., będziemy kontaktowali się z następnym zwycięzcą. Wygrane koszulki będę możliwe do odbioru w klubie Level Up w dniu sierpniowego Pog(R)adajmy. W przypadku niemożności stawienia się zwycięzcy konkursu na wydarzeniu, koszulki zostaną przesłane pocztą po upływie daty zakończenia imprezy, w przeciągu 7 dni roboczych.

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i oby do następnego! :) - blog Graczem od dziecka.

Link do wydarzenia dotyczącego sierpniowego Pog(R)adajmyPog(R)adajmy sierpień 2013: inteGRAtion Party Edition - Spotkanie dla Graczy w Warszawie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz