czwartek, 15 maja 2014

Turniej Forza Motorsport 5 (Xbox One) - Wheel Stand Pro Thrustmaster Challenge! - Warszawa

Wooow! W klubie dla Graczy Level Up w Warszawie zapowiada nam się naprawdę wielkie wydarzenie dla fanów czterech kółek! Wheel Stand Pro Thrustmaster Challenge to turniej organizowany w grę Forza Motorsport 5 na konsoli Xbox One! I jest to chyba pierwszy turniej na nowej konsoli Microsoftu rozgrywany w Polsce! Na dodatek w świetnych warunkach ze znakomitymi nagrodami! Wszystkie stanowiska będą wyposażone w standy Wheel Stand Pro, a w rękach Gracze będą trzymali "kółka" Thrustmaster F458 Spider Racing Wheel oraz Thrustmaster TX Racing Wheel (tak tak, dla niewtajemniczonych, turniej będzie rozgrywany na kierownicach!). Zapowiada nam się naprawdę konkretne wydarzenie na które z tego z miejsca w imieniu organizatorów serdecznie zapraszam!


Wydarzenie: Turniej Forza Motorsport 5 (Xbox One) - Wheel Stand Pro Thrustmaster Challenge!
Data: 24.05.2014
Miejsce: Warszawa (Level Up, ul. Moliera 4/6)
Koszt: 10 zł
Nagrody: I Miejsce - kierownica Thrustmaster TX Racing Wheel Ferrari 458 Italia Edition (Veracomp), stand do kierownicy Wheel Stand Pro for Thrustmaster TX Racing Wheel - DELUXE V2 (Wheel Stand Pro), bon o wartości 300 zł (do wykorzystania w sklepie www.MediaARENA.pl)
II Miejsce - kierownica Thrustmaster F458 Spider Racing Wheel (Thrustmaster), stand do kierownicy Wheel Stand Pro for Thrustmaster T80 /T100 /F458 /F430 /RGT wheels - V2 ROSSO (Wheel Stand Pro), bon o wartości 200 zł (do wykorzystania w sklepie www.MediaARENA.pl)
III Miejsce - wybrany przez uczestnika stand do kierownicy Wheel Stand Pro, słuchawki bezprzewodowe do X360 - Y400X (Veracomp), bon o wartości 100 zł (do wykorzystania w sklepie www.MediaARENA.pl)
Nagrody bonusowe: I miejsce - joypad Thrustmaster GPX dla Xbox 360 (Media Arena)
II miejsce - bon o wartości 100 zł (do wykorzystania w sklepie www.MediaARENA.pl), słuchawki przewodowe do Xbox 360 (Veracomp)
Dodatkowe informacje:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz