piątek, 23 maja 2014

Wydarzenie - Otwarcie SELECT PUB - Kraków

Dziś o godzinie 18:00 w Krakowie ma miejsce otwarcie nowego pubu dla Graczy - SELECT! Będzie to chyba drugie zaraz po HEX'ie miejsce w Krakowie wyposażone w standardzie w konsole! Nowe otwarcie cieszy mnie tym bardziej, ponieważ z tego co wnioskuję, będzie ono bardziej nastawione na gracza konsolowego (to oczywiście moje, subiektywne pobudki ;) ). Liczę na turnieje i dobrą zabawę! A już na otwarciu zawody w Soul Calibur IV i Dance Central. Będę obecny, więc z pewnością możecie spodziewać się co najmniej fotorelacji!
 
Wydarzenie: Otwarcie SELECT PUB
Data: 23.05.2014 godz. 18:00
Miejscowość: Kraków (SELECT PUB, ul. Wilhelma Feldmana 4/1a)
Dodatkowe informacje:
Otwarcie SELECT PUB

Informacja prasowa:
 
"Drodzy Gracze!
W końcu, po miesiącach starań, możemy ogłosić datę otwarcia :D
Startujemy za tydzień w piątek 23.05!
Pięćdziesięciu pierwszych klientów przywitamy darmowym shotem :)
Od samego początku chcielibyśmy wprowadzić posmak konwentu, a na żadnym z nich nie może zabraknąć cosplayerów. Przebierajcie się i przychodźcie, na każdego z Was czeka bonusik :)

Do godziny 20:00 można zapisywać się na turniej Dance Central i Soul Calibur IV. Dla zwycięzców upominki :)

Chodzi o gry i o dobrą zabawę. SELECT to 200 metrów wypełnionych planszówkami, konsolami, zimnym piwkiem, a przede wszystkim klimatem, jednoczącym wszystkich ludzi z pasją do grania.

Pub znajduje się 3 minuty od ul. Karmelickiej, na końcu uliczki Wilhelma Feldmana po lewej stronie, dzwońcie domofonem pod SELECT.

Zaczynamy o 18:00 i bawimy się do ostatniego klienta.


ZAPRASZAMY!
"
 
Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz