czwartek, 8 maja 2014

Wydarzenie - Urodziny Level Up! - Warszawa

Często i gęsto przeze mnie odwiedzany (jak mieszkałem w Warszawie :) ) klub dla Graczy Level Up obchodzi swoje pierwsze urodziny! Z tego powodu w ten weekend klub będzie otwarty 24/7 (macie zdrowie! :) ), natomiast 10 maja o godz. 18:00 wystartuje oficjalna impreza urodzinowa! Atrakcji nie zabraknie, wśród nich turnieje w gry retro (m.in. turniej w Tetrisa!) oraz zawody dla większych hardkorowców - turniej we Wściekłego Tekkena! :) Na automacie, konkretnie w Tekken 2 - do zadań należy pokonanie ostatniego bossa i cyknięcie sobie foty - good :) Przypomnę, że automaty w Levelu są darmowe. Oprócz tego sporo konkursów w tym m.in. dużo nagród od Gram.pl oraz oczywiście od baru. Na bank będzie się działo. W imieniu Level Up zapraszam na świętowanie ich pierwszych urodzin ! :)Wydarzenie: Urodziny Level Up!
Data: 10.05.2014 godz. 18:00
Miejscowość: Warszawa (Level Up, ul. Moliera 4/6)
Dodatkowe informacje:
URODZINY LEVEL UP! 10.05.2014 WARSZAWA

Informacja prasowa:
"LEVEL UP KOŃCZY ROCZEK!

Nadszedł ten moment, kiedy z nostalgią spoglądamy wstecz i zastanawiamy się gdzie podziało się ostatnie 12 miesięcy! Dla nas to był bardzo intensywny rok, dziesiątki wspaniałych eventów, setki turniejów, tysiące zrobionych drinków, hektolitry przelanego piwa, miliony wymienionych baterii no i oczywiście nieskończona liczba naszych cudownych zadowolonych gości, czyli Was! :)

Z tej okazji chcemy Was serdecznie zaprosić na wspólne świętowanie pierwszego roku Level Up, które będzie miało miejsce już 10 maja! W ten weekend będziemy otwarci od piątku do niedzieli 24h/dobę, ale główna część imprezy odbywać się będzie w sobotę - w ten jakże szczególny dla nas dzień :) 

Planów na tę imprezę mamy mnóstwo... ale nie ma tak dobrze! Nie zdradzimy Wam jeszcze wszystkiego ;) Do imprezy jeszcze trochę czasu, więc będziemy Wam dozować przyjemności wrzucając update’y na bieżąco!

Na początek zacznijmy od świetnej informacji - głównym sponsorem oraz patronem medialnym został nikt inny jak samo Gram.pl! To właśnie dzięki nim możemy sprezentować Wam świetne nagrody m.in. na turniej w…. ;)

Zapisujcie w kalendarzach i stay tuned, bo będzie się działo! :)

UPDATE #1:

Znamy już główne atrakcje wieczoru! Poniżej znajdziecie rozkład jazdy:

20:00 TURNIEJ W AUDIOSURF! Uczestników dzielimy na 2 drużyny, wygrana drużyna zdobywa duużą butlę wódki, przegrana - o połowę mniejszą!

22:30 TURNIEJ W TETRISA! Tego tytułu nie musimy przedstawiać, wszyscy wiedzą o co cho! :D Gramy drabinkę single-elemination, trójka najlepszych zawodników otrzymuje:
#1 Klawiatura Razer + torba na laptopa + bluza gram.pl
#2 Torba na laptopa
#3 Drink oraz karta podarunkowa od gram.pl

1:00 Wielka BITWA NA KLOCKI czyli JENGA! Walczymy w parach, każdy wygrany otrzymuje nagrodę w postaci kuponu zniżkowego do sklepu gram.pl!

Warunkiem wzięcia udziału w turniejach oraz mini-eventach podczas imprezy jest zrobienie check-inu w Level Up na Facebooku oraz wrzucenia go na swojego walla wraz ze swoim zdjęciem na ściance gram.pl!

Na turnieje można zapisywać się już poprzez PW na fejsie - osoby zapisane on-line będą miały pierwszeństwo w sobotę!

W okolicach godziny 1:00 odbędzie się losowanie - wśród wszystkich obecnych posiadaczy czarnych kart (KUiRWO) rozlosujemy zestaw nagród sponsorowany przez gram.pl - klawiaturę Razer, torbę na laptopa oraz bluzę gram.pl! Karty zakupione tego dnia do godziny 24:00 także biorą udział w losowaniu!

Zachęcamy także do rezerwacji miejsc na sobotę! W tej sprawie prosimy o kontakt mailowy lub przez PW na fejsie w celu poznania szczegółów oraz zasad rezerwacji na ten dzień.

Urodzinowe promo na barze:
- Wyborowa czysta, wódeczka smakowa oraz firmowa 5 PLN
- Cydr oraz wódka z Redbullem 9 PLN (do wyczerpania zapasów!)
- Shoty alko premium 10 PLN (Tequila, Rum, Jäger etc.) 
- Płonące oraz składane shoty 15 PLN (Fallout, Minetka, Lodzik etc.)
- Wszystkie drinki 18 PLN (oprócz Collosussa!)
- Poczwórne shoty 18 PLN (Kamikadze, Próba Traw etc.)
Uffffffff, jak dobrze, że niedziela wolna! 
PS. Od soboty shoty PORTAL wchodzą na stałe do menu! 15 zł i są Wasze! Koniecznie spróbujcie bo są PYYYSZNE i wyglądają MEEEEGA!

UPDATE:
Wracamy do Was z kolejnymi atrakcjami wieczoru!

Podczas imprezy natraficie na liczne oznakowane stanowiska z grami, gdzie będziecie mogli pograć o darmowe shoty do odebrania na barze! 

Zadanie na ten wieczór? Pobić high score -> zrobić fotkę -> uderzyć z nią do dziewczyny z obsługi, która zweryfikuje wynik -> cieszyć się darmowym alko! 

Oprócz tego, gramy we Wściekłego Tekkena! Pokonaj ostatniego bossa w Tekkenie 2 na automacie arcade -> cyknij fotkę -> jak wyżej, pokaż ją dziewczynie z obsługi -> ciesz się darmowym wściekłym psem!

UWAGA! Obydwa questy wymagają zrobienia check-inu na fejsie i wrzucenie go na swojego walla wraz ze zdjęciem na tle ścianki gram.pl!
Good luck!"

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz