środa, 18 czerwca 2014

Wydarzenie - Turniej Mario Kart 7 i Pokemon X, Y oraz I Spotkanie Małopolskich StreetPass'owiczów! - Kraków

Jak się bawić to na całego! Nie dość, że dwa turnieje na konsolach 3DS w gry Mario Kart 7 i Pokemon X, Y to jeszcze I w historii Spotkanie Małopolskich StreetPass'owiczów - i to wszystko w jednym dniu, już w najbliższą sobotę! Ostatnią inicjatywę możecie kojarzyć na pewno z Warszawy, w której to co jakiś czas spotyka się grupka pasjonatów na wspólne wymienianie się StreetPassami. Miło jest mi poinformować, że idea ta zostaje przeniesiona również do Krakowa, w którym obecnie mieszkam. Spotkanie oraz dwa turnieje, na które krakowscy Gracze musieli dotychczas wyjeżdżać do innych miast. A wszystko to w nowo otwartym pubie dla Graczy jakim jest SELECT. Niecały miesiąc po otwarciu i tak szybko bardzo fajnie zapowiadające się wydarzenie, to lubię. Wszystkich posiadaczy 3DS'a zapraszam do udziału w zlocie oraz zachęcam do stawienia się na turnieju/ach.


Wydarzenie: Turniej Mario Kart 7 i Pokemon X, Y oraz I Spotkanie Małopolskich StreetPass'owiczów! - Kraków
Data: 21.06.2014 godz. 17:00
Miejscowość: Kraków (SELECT, ul. Feldmana 4/1A)
Dodatkowe informacje:
I Spotkanie Małopolskich StreetPass'owiczów!
Informacja prasowa:
"Hej! 
Zapraszamy serdecznie na turniej Mario Kart 7 oraz Pokemon X/Y które odbędą się już w tę sobotę, 21.06.2014! Turniej odbędzie się przy okazji pierwszego spotkania Małopolskich StreetPassów, więc od razu będziecie mogli zgarnąć zielone światełko na waszych konsolach! Liczcie na świetną zabawę, masę emocji oraz na nagrody dla zwycięzców! A po turnieju (lub w trakcie) zapraszamy na degustację naszego wyposażenia barku. Tylko pamiętajcie, że po alkoholu nie powinno się prowadzić!:D Za wypadnięcia z tras pod wpływem działania chmielowego napoju nie odpowiadamy! Serdecznie zapraszamy i życzymy udanej zabawy!:)

Regulamin turnieju Mario Kart 7:
1) Zapisać się może każdy, kto ma ze sobą konsolę Nintendo 3DS/3DSXL/2DS. Posiadanie kopii gry NIE JEST wymagane (osoba ta będzie grała używając Download Play). 
2) Zapisy będą prowadzone w SELECT od godziny 17 do 18, oficjalnie turniej się zacznie o 18:15. 
3) Ze względu na ilość zapisanych osób, zostaniemy podzieleni albo na grupy cztero-, lub ośmioosobowe. Jeśli grupy będą czteroosobowe, do kolejnego etapu przejdą pierwsze dwie osoby, jeśli ośmioosobowe – cztery. Ewentualne remisy będą rozgrywane na zasadzie 1 vs 1. I tak będzie aż do wyłonienia finalnej grupy i w końcu – zwycięzcy. 
4) Każda grupa będzie grała jeden Gran Prix, 150cc, ze wszystkimi przedmiotami. 
5) Liczy się przede wszystkim zabawa i zdrowa chęć rywalizacji!

Regulamin turnieju Pokemon X/Y:
1) Zapisać się może każdy, kto posiada ze sobą konsolę Nintendo 3DS/3DSXL/2DS. Posiadanie kopii gry JEST wymagane! 
2) Zapisy będą prowadzone w SELECT od godziny 17 do 18, oficjalnie turniej zacznie się o 18:15 
3) Drużyna musi się składać z 6 Pokemonów, na co najmniej 50 lvl. 
4) Zabrania się użycia jakichkolwiek przedmiotów w trakcie walki! 
5) Zabrania się zmieniać Pokemonów, ataków w trakcie trwania turnieju! 
6) Zabrania się użycia w walce Pokemonów legendarnych! 
7) Prowadzone będą zwykłe, pojedyncze walki oparte o „flat rules” . Ewentualne double/tripple battle do rozważenia na miejscu. 
8) Zwycięzca danej walki przechodzi dalej, aż do finalnej walki o 1 i 2 miejsce. Dwójka przegranych w półfinałach będzie walczyć o trzecie miejsce.

Zapraszamy!"

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz