sobota, 26 lipca 2014

Konkurs! Do wygrania: 3x dwuosobowa wejściówka na reżyserowaną grę Left 4 Mutants "Live Action First Person Shooter" - Cybermachina i Centrum Gier Fabularnych Furia

Ajj, takie konkursy lubię! Tzn. z takimi nagrodami! Troszkę się dziwię, że o Centrum Gier Fabularnych Furia nie widzę specjalnie info na innych portalach. Przecież wyrosła nam firma, która oferuje gry fabularne osadzone w tematyce/konwencji gier wideo! Marzyliście kiedyś aby móc wziąć udział w symulacji gry Resident Evil? W pośrodku opuszczonego komisariatu policji lub wielkie posiadłości. W tle majaczące dziwne powyginane postacie. O Silent Hill już nawet nie wspominam... (liczę, że właśnie zainspirowałem stworzenie następnego scenariusza zabawy ;) ). Teraz macie okazję posmakować namacalnie przygody niczym w grze Left 4 Dead. Wyreżyserowana gra nosi nazwę "Left 4 Mutants "Live Action First Person Shooter"", a Wy macie okazję wygrać aż 3 dwuosobowe wejściówki na to wydarzenie! To jak, macie na tyle odwagi by spróbować swoich sił? Konkurs jest bardzo przyjemny, należy zgadnąć jaki jest finał przedstawionej przygody na obrazku poniżej. Ba, zerknijcie na te zdjęcia. Tak właśnie wyglądają wyreżyserowane gry. I odbywają się one w Polsce... I naprawdę żadne medium samo od siebie nie podchwyciło jeszcze tematu aby o tym napisać? ;) Wstyd... Wszystkim Graczom zdecydowanie polecam ten kapitalny konkurs!

PSX. Jeżeli któreś medium pisało już o Centrum Gier Fabularnych "Furia" - zwracam honor i oddaję pokłony. Chcę po prostu zwrócić uwagę, że takie inicjatywy nie powinny być pomijane przez rodzime, duże media growe. Tyle.

Nadawca: Cybermachina i Centrum Gier Fabularnych Furia
Nagrody: 3x dwuosobowa wejściówka na reżyserowaną grę Left 4 Mutants "Live Action First Person Shooter"
Termin: do 02.08.2014 godz. 20:00
Link: [Katowice] Konkurs urodzinowy - Left 4 Mutants

Zdecydowanie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz