czwartek, 24 lipca 2014

Wydarzenie - Pierwsze urodziny Cybermachiny! - Katowice

2 sierpnia kojarzony już przez Was dobrze pub Cybermachnia obchodzi swoje pierwsze urodziny powstania w Katowicach! Właściciele przygotowali szereg atrakcji w tym m.in. turniej w Forza Motorsport 4 na specjalnych stanowiskach, loterię fantową z nagrodami ufundowanymi przez samo Nintendo Polska, a także... prezentację nowego, czterokranowego nalewaka do piwa inspirowanego grami wideo (wow!)! Pełną rozpiskę atrakcji znajdziecie poniżej. My już teraz życzymy Cybermachinie wszystkiego najlepszego! Dużo stanowisk do grania, gier oraz eventów! No i oczywiście 100 lat!

Wydarzenie: Pierwsze urodziny Cybermachiny!
Data: 02.08.2014 godz. 16:00
Miejscowość: Katowice (Cybermachina, ul. Damrota 6)
Dodatkowe informacje:
[Katowice] Pierwsze urodziny Cybermachiny! :D
Informacja prasowa:
"Stało się, rok za nami :) Chcąc podziękować za wspaniałe chwile, wsparcie, hektolitry wspólnie wypitego piwa i kieliszków wódki organizujemy dla Was fantastyczną imprezę urodzinową! :) W planach: 

- turniej Forza Motorsport 4 z nagrodami ufundowanymi przez Thurstmastera i WheelStand Pro o wartości około tysiąca złotych! Uwaga - będziemy jeździć na prawdziwych kierownicach! :)
- loteria fantowa z nagrodami ufundowanymi przez Nintendo Polska! 
- rozstrzygnięcie konkursu organizowanego wspólnie z Centrum Gier Fabularnych Furia, 
- super-ultra tort urodzinowy! ;)
- premiera nowego, czterokranowego nalewaka do piwa inspirowanego grami wideo (ciekawe co to będzie? ;) ).

Do zobaczenia w Cyber! :)"

Zdecydowanie polecam!

1 komentarz:

  1. Miałem okazje być na urodzinach zarazem była to dla mnie pierwsza wizyta w Katowickiej Cybermachinie. Wrażenia? Goście owszem dopisali widać z relacji z barmanami że wiekszość to stali bywalcy. NIe podobał mi się zapach prawdopodobnie wentylacja/klimatyzacja nie wydala. Ponadto dostałem piwo w ciepłym kuflu prosto z zmywarki jeszcze czuć było posmak płynu co mnie bardzo rozczarowało. Głowna wada tego miesjca jest chyba brak jedzenia, po około 2h pobytu tam zrobiłem się głodny i musiałem udać się do jakiejs knajpy z jedzenie bo przekąski typu paluszki czy 7 days nie zaspokoiły by mojego głodu.. Ale to dopiero pierwsze ich urodziny wiec mam nadzieje ze kolejnymi będzie tylko lepiej.

    OdpowiedzUsuń