sobota, 14 marca 2015

Relacja - Pog(R)adajmy: marzec 2015! - Kraków

Na Pog(R)adajmy w marcu 2015 w Krakowie zależało mi bardzo na podkreśleniu swoistej sielanki jaka jest i powinna być nieodzownym elementem naszych spotkań dla Graczy i pracowników branży gier. Z tego powodu zrobiłem minimalne przemeblowanie miejsc do siedzenia, zbiłem je bardziej w jedną całość co sprawiło, że dystans pomiędzy uczestnikami spotkania jeszcze bardziej zmalał. Można też było odłożyć mikrofon na stół i próbować tworzyć dyskusję mniej formalną, jeszcze bardziej luzacką. I to się udało, ale mikrofon i tak się przydał. Jak we wszystkim, kompromis okazał się elementem podstawowym.


Spotkanie na prośbę kilku uczestników rozpoczęliśmy ok. 19:08 - jak już wróciły kolejki z baru. Standardowe przywitanie, lecz tym razem ponownie każdy był proszony o przedstawienie się. Ma to na celu poznanie "starej gwardii" przez osoby nowe. O dziwo, tutaj po mikrofon sięgnęli sami uczestnicy. Powędrował w kółko i każdy powiedział kilka zdań o sobie.

Następnie przeszliśmy do przygotowanej dyskusji. Polegała ona głównie na próbie odpowiedzenia sobie na pytanie, co też takiego robimy w życiu oprócz grania. Z początku dyskusja nie była mocno wchłaniająca lecz po kilku mocniejszych pytaniach zaczęła nabierać coraz intensywniejszego charakteru. Pojawiły się tematy gier wykorzystywanych na imprezach, gier w edukacji, szkole, pracy itd. - tradycyjnie nie zamierzam przedstawiać Waszych opinii - kto był, mógł się dużo dowiedzieć.

Miałem przygotowany jeszcze drugi temat główny, ale... Nie zdążyliśmy go przeprowadzić. Dyskusja potrwała aż do 20:40. Postanowiłem wybrać jeszcze 3 pytania ogólne (pewna nowość) i ok. 20:55 mogłem rozpocząć przygotowania do inteGRANIA.

Ponownie udało mi się uzbierać kilka fantów na nasze krakowskie spotkanie. Jeden z eventu BRAWL'a, inne od chłopaków z Pog(R)adajmy z Warszawy, jeszcze jedna nagroda była ufundowana przez jednego z uczestników krakowskich spotkań. Poniżej pełna rozpiska:
- 1x plakat Assassin's Creed IV: Black Flag [uczestnik z Krakowa - Paweł Kot]
- 1x koszulka BRAWL [Bloober Team]
- 1x Lords of the Fallen OST [Gry i konsole]
- 1x Zestaw Age of Wonders [Gry i konsole]
- 1x Zestaw Diablo 3 [Gry i konsole]
- 3x plakat Titanfall [Gry i konsole]
- 1x 2 gry PC [Nerdzi w kulturze]
- 1x flaszka Wyborowa o smaku mango [Cybermachina]

Na szczęśliwców czekały również 3x zestawy: bon o wartości 10 zł na gry używane do sklepu Gekon + smycz Natec Genesis. Dla najlepszej "dzieży dla Graczy" na spotkaniu nasz blog fundował wybrany napój.

Tutaj również pewna innowacja, numerki losował każdy po zakończeniu głównej dyskusji. Można było dobierać się w wylosowane pary (co uczestnicy często czynili) lub nie. Na Pog(R)adajmy oczywiście również można było pogadać na luzie w osobnych grupkach czy w czasie inteGRANIA.

Fajnie było w Krakowie w marcu (choć pogoda za oknem była słaba) i już nie mogę doczekać się spotkania w kwietniu. Zatem, do następnego!

Fotorelacja - Pog(R)adajmy: marzec 2015 - Kraków, 11.03.2015


Bloober Team in action...

Zwycięzca nagrody za najlepszą odzież dla Graczy w Krakowie w marcu 2015 - gratulujemy! Portfel pochodzi z Francji, swoisty unikat - świetny w dotyku, ergonomiczny, z fajnym designe'm - z pewnością niejeden Gracz by o takim pomarzył - niemniej tego wieczoru rywalizacja w tej kategorii była naprawdę solidna!


Odzież dla Graczy:
Pamiątkowo:


Wymiana nagrodami! A jaak!
Just Dance New Random Team - inteGRANIE...
Nagroda ufundowana przez Cybermachina!
"Po godzinach":

Brak... Nie miałem swojego aparatu, sorry - no bonus.

Wielkie podziękowanie dla ekipy organizatorskiej z pozostałych miast! :)
Dla:
Gorky, Sly, Greg, Polan (Brona Cultura) z Warszawy
Nadya (Jestem Geekiem) z Katowic
Klaudia, Michał, Damian (studenci Gamedec) z Bydgoszczy
Alicja i Marcin (Gwardia Navis) z Łodzi
Paulina i Michał (Poznańska Gildia Graczy) z Poznania
Kamil (Coopin) z Radomia
- Janusz Lublina
- Grzegorz  (Wrocławska Twierdza Graczy) z Wrocławia
Jasiek (Yeti o grach) ze Szczecina
- Paweł i Cezary (Olcamp.pl) z Olsztyna
- Dawid Białegostoku

Jedyni w swoim rodzaju!

Podziękowanie również dla lokalu Cybermachina za udostępnienie nam miejsca zupełnie za darmo!

Do następnego Pog(R)adania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz